Přejít na obsah

Junghans Meister Chronoscope


tombed

Doporučené příspěvky

Myslím, že cena je zodpovedajúca. Kvalitné hodinky, ktoré ešte naviac vyzerajú fantasticky. Vlastne si tým pádom môžeš vybrať - čistý Bauhaus v podobe Max Bill Chronoscope alebo zdobenejší (ale stále decentný) Meister.

 

Na růžku za ně chtějí 1340E plus 15,5E jako poštovné.

Také se mi líbí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Krásné, elegantní. Jestli jsem se ale dobře díval, tak sklíčko je plast :crying_anim: . U hodinek v této cenové relaci bych čekal spíše safír. Může mi někdo vysvětli "kde udělali soudruzi chybu?". Nebo je to podmíněno něčím jiným?

 

Je to retro se vsim vsudy, takze plast jako driv, a udelat tenhle vypoukly tvar skleneny, to asi nebude jednoduche.

 

Dnesni plasty uz jsou take nekde jinde nez driv, nebal bych se toho, skrabnout se da i safir.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj,kamarád by si jerád koupil,ale odrazuje ho to,že mají plastové sklo.Podle informací co mám ,tak tam safír dát nejde.Je to nmožný?

 

O safíru zatím nic nevím, zkusím zjistit. Skutečně je to sklíčko plastové, ale je tvrzené a navíc je potaženo navíc ochrannou vrstvou SICRALAN, která zvyšuje jeho odolnost proti otěru/oděru a UV zářením, takže by sklíčko mělo něco vydržet.

SICRALAN viz: http://www.gfo-onlin...H=%27166%27&T=0

Upraveno uživatelem MarvinX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

V pátek konečně ke mě doputovali první Chronoscopy Junghans Meister, tak se s Vámi chci podělit o první dojmy :)

 

Zatím jsem je detailně nestudoval, ale na živo působí ještě lepším dojmem než jsem doufal:

Velikost 40,7 mm je naprosto ideální i na mé skromné zápěstí (cca 17 cm)

Ciferník i sklíčko jsou skutečně klenuté a společně se zapuštěním subciferníků vytváří na ciferníku příjemnou hru světla a stínu

Pohyby korunkou velmi přesné, krásný zvuk při natahování hodinek

Strojek zdobený, modřené šroubky, ženevské pruhy na rotoru

Datum neruší vůbec, naopak nějak se podařilo, že tam působí přirozeně (toto prosím berte s rezervou, jsem totiž příznivce hodinek s datumovkou)

Příjemně vysoké pouzdro, směrem dolů k ruce se zužuje, takže dobře sedí na ruce a nezavazí rukávu košile.

 

To je zatím všechno, přesnost jsem nijak netestoval, ale co taky chcete naměřit za dva dny, že?

 

Pro názornost přikládám několik živých fotek.

 

Rád uvítám každého zvědavce, hodinky Vám rád předvedu a i nějaké slovo s Vám rád prohodím. Budete-li mít zájem o setkání, prosím napište mi soukromou zprávu nebo volejte a pište na email. Kontakty na mě najdete zde http://www.hodinky-junghans.cz/content/6-kontakt

post-727-056524100 1313356477.jpg

post-727-096981600 1313356486.jpg

post-727-084454700 1313356494.jpg

post-727-056921400 1313356503.jpg

post-727-038093900 1313356511.jpg

post-727-093997500 1313356520.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...