Přejít na obsah

Seiko Monster


Doporučené příspěvky

Dnes jsem si byl vyzvednout na poště tyto krasavce. Určitě víte o co se jedná takže nemá cenu se nějak rozepisovat. První dojmy : cestou z pošty jsem to nevydržel a rozbalil je Posted Image neviděl jsem je ale celé, takže my přišli docela malé. Z omylu mě ale vyvedl pohled,když jsem je vybalil doma. Opravdu masivní hodinky,kvalitní kus oceli.Moc se mi líbí,byl jsem překvapen i hmotností.Jsou na mě opravdu těžké, což je asi jen první dojem a zítra mi to určitě ani nepříjde. Byl jsme líný jet k hodináři kvůli zkrácení tahu. Vyřešil jsem to po svém, s pomocí kladívka,kombinaček a připínáčků (zničil jsem jich celkem 5 Posted Image ) . Zkracování tahu,věc kterou jsme dělal poprvé. Poté co se mi podařilo šetrným způsobem vyndat první osičku,přišel jsme na princip a vše už šlo jako po másle,bez žádných škrábanců Posted Image. Teď už hezky tikají na mém zápěstí. Tímto bych chtěl poděkovat uživateli "pete" od kterého jsem získal určitě parádní hodinky pro začátek chronomaniactví.Posted Image

post-13858-025220800 1294166341.jpg

post-13858-073310100 1294166349.jpg

post-13858-064058500 1294166363.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Monstrózní jsou :)...člověk má z každých nových hodinek takovou radost, asi jako ty...za půl roku už budeš kupovat jiný na střídačku, a tak furt dokola

 

bude-li to možné,tyhle jako první pořádne hodinky si nechám,mají své kouzlo Posted Image ...už sem pokukoval po seiko sumoPosted Image
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádherný kus železa, při pohledu na tyto hodinky vždy lituji, že mám tak malé zápěstí. Ať ti dobře slouží a nadšení z nich ti vydrží co nejdéle;-)

 

 

Hele monstra nevypadaj nějak extra velký na ruce, maji poměrně mohutnou lunetu a to opticky zmenšuje ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádherný kus železa, při pohledu na tyto hodinky vždy lituji, že mám tak malé zápěstí. Ať ti dobře slouží a nadšení z nich ti vydrží co nejdéle;-)

 

Čím víc se na ně koukám, tím víc nechápu co je na nich velkého.

Já je řadím spíš k mým menším hodinkám.

Pokud ovšem nemáš dámskou ručku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele monstra nevypadaj nějak extra velký na ruce, maji poměrně mohutnou lunetu a to opticky zmenšuje ...

 

Ještě bych dodal, že na dojmu z "velikosti" jim ubírá taky to že mají strašně krátké nožky(lugs) a zároveň na tenkém zápěstí může tah nebo pásek směřovat od kraje lunety kolmo dolů. Spolu s chytře "vykrojeným" tahem je lze nosit opravdu i na menší ruce. Přesný opak v tomto je např. Fortis B-42.

Upraveno uživatelem efreeti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ruce jsem je měl. Je pravda, že to bylo v počátcích (pár týdnů poté, co jsem si koupil první pořádné hodinky Orienty Mako a teprve si zvykal na jejich velikost). Ruku také nemám dámskou, obvod cca 17,5, ale připadalo mi to už fakt moc. Škoda, jinak bych do nich hned šel.

Ale ať se toto chlubící vlákno moc nezvrhne v neustálé diskuse o nositelnosti velkých hodinek, gratuluji ještě jednou šťastnému majiteli k nádherným hodinkám a přeji, ať mu dlouho dělají radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám se rovněž s gratulací. Myslím, že poměr ceny a výkonu je u těchto hodinek až neuvěřitelný.Nakonec je stejně nejdůležitějším měřítkem pocit a radost, kterou nám cokoliv co si koupíme přináší

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný hodiny, ale Seiko 5 SKZ211K1 z prodejního vlákna se mi fakt líbí víc, akorát mám dárky už rozdaný, jinak bych do nich hned šel.

 

 

Áno, presne tieto mám sú krásne, robia mi veľkú radosť, No len taká odchýlka asi 7 sek. za 24 hodín, ále zvykám si.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Připojuji se ke gratulaci!

Třetí večer po nich pokukuji a snažím se rozhoupat! :crying_anim02:

Je to opravdu kultovní záležitost a kus železa zároveň! :smile_anim:

Už jsem v poslední fázi rozhodování, kdy hledám rozumnou story pro manželku, proč si v lednu kupuji třetí hodinky... Zřejmě ji zítra budu muset půjčit na hodinu kreditku a pak se zkusím vykoktat...

http://viewitem.eim.ebay.cz/SEIKO-MENS-AUTOMATIC-MONSTER-DIVER-WATCH-200M-SKX779K1/320606715624/item

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych neměl na cestě Archimedy, šel bych do nich taky. Akorát bych vzal ty oranžový. Doufám že do konce roku snad něco uleju bokem, mám strach aby se dali ještě sehnat - prošlo tady už několik zpráv že se přestali vyrábět (což nechápu). Takže si je užij !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...