Přejít na obsah

vintage military


sapek67

Doporučené příspěvky

nový nákup

 

Krásný stav.., jako by byly uplně nové podobné jsem viděl na stránkách jistého pána franty, ale ten chtěl za ten podobný model docela nekřesťanský ppeníze...Zajimalo by mě, jestli prošly renovací nebo je jejich stav původní... :smile_anim: Pokud dobře vidím nárazuvdorné uložení setrvačky, v tý době to nebyla taková samozřejmost jak dneska, gratuluji k novým hodinkám. :smile_anim: Upraveno uživatelem stana
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nárazuvzdorné uložení setrvačky= Incabloc, nebo Kif. Do stávajícího stroje v rámci renovace vsadit Incabloc, to by musel tu renovaci dělat opravdu velkej frajer. Předpokládám, že by obstaral již celý segment s kameny i pružinou, na jeho velikost by musel na plotně a můstku setrvačky navrtat vhodnou díru, do které by se to usadilo, k tomu navrtat dva závity z každé strany pro šrouby, kterými by se segmenty přišroubovaly. Jo a taky by musel vytočit novou setrvační hřídel se správnými dosedacími plochami, aby Incabloc fungoval. Pár lidí by to tu udělat mohlo, ale myslím, že cena by o mnoho převýšila cenu hodinek samotných.

Tak jako tak, opakuji, že ani po zvětšení fotky jsem tam žádný nárazuvzdorný systém nenašel.

Místní profíci Ti to určitě vysvětlí a popíší lépe.....:smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuuwa, já tam vidím obyčejnej, pravda, dost velkej šutr v masivním futru, sapku 67, prosím, hoď sem kvalitnější detail toho můstku setrvačky, ať vidíme, co tam vlastně je, nebo není.

Já jsem taky zažil babu, co vypadala, jaká má super prsa a když jsem z ní všechno sundal, tak tam byly dvě lentilky a samozřejmě znám to i naopak, tam, kde jsem myslel, že nic není, přeci jen něco bylo, alespoň maličko bylo.... Ne, že by něco z toho nylo špatně. /na rozdíl od peněženky, nebo kapsy, kdykoli do ní sáhnu, pořád je prázdná a nikdy to není jinak..../

Om,louvám se za OT asociaci, ale nemohl jsem si po ránu pomoci :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...