Přejít na obsah

kolko je tu majitelov ORISIEK


jamikadze

Doporučené příspěvky

Po několika letech na tahu. Nevím, proč je na něm nenosím častěji (jenom trochu tuším :D ). #buznatahfriday

 

Ten tah je origo nebo nejakej bastl..? :whistling: Je takovej... ehm.. zvlastni  :D

 

Lumi foceno mobilem, takže kvalita nic moc..

 

Pekne.. :) Jak dlouho lumi vydzi? Spokojenost?

 

Moje 65tky.. Porad bavi  ;)

 

file-21.jpg?ver=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem mel na ruce Orisky, o kterych jsem nemel tuseni, ze vubec existuji.. Naprosto perfektni, stylovy oblekovky s magickym cifrem. Hledal jsem je a nikde uz je nemaji, jde o limitky k pamatce jazzoveho saxofonisty Johna Coltrana..Asi jedny z poslednich se "vali" na krame v Ziline v Auparku (ichrono.sk). 

I kdyz se u nich pise, ze maji cernou barvu cifru, tak diky (pravdepodobne) barve AR a modremu potisku po obvodu se znacenim minut vypadaji jako temne modre.. Tezko se to popisuje.. Vypoukly safir, cifr..  :wub: Akorat tech 38mm mi pocitove prijde uz hodne malo, i kdyz moc velkou ruku nemam, obvod 18,5cm neni zadna velka pracka.. Asi spise v hlave, no..  :rolleyes:

 

81fdaee6cc260542232e093732ffa871.jpg

OrisJohnColtraneLE38mm.jpg?ver=0

orisjohncoltranelimitededition.jpg?14074

DSC03541.jpg

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Díky, jsem z nich nadšený jako malý kluk.. Teď ještě černý kožený řemínek se žlutým prošíváním a budou dokonalé..

Díky, jsem z nich nadšený jako malý kluk.. Teď ještě černý kožený řemínek se žlutým prošíváním a budou dokonalé..

Tak co jak si spokojený po pár měsících?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 5 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...