Přejít na obsah

kolko je tu majitelov ORISIEK


jamikadze

Doporučené příspěvky

momentálne som na chvíľku preč z Oris klubu keďže svoje ProPilot Day Date som nedávno predal, ale jednoznačne sa k značke vrátim. Oris boli moje prvé švajčiarske hodinky a pokiaľ sú kúpené správne (rozumej nie za retail), ako "daily driver" sú perfektné po všetkých stránkach.

 

prosim te, jak si byl s nimi spokojeny?

tyhle bych rad dalsi do poradi...uz jsem si je byl zkusit i v koskomu a jsou uzasne citelny a ani 45mm me asi neodradi..(zapesti mam 18,5cm)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim te, jak si byl s nimi spokojeny?

tyhle bych rad dalsi do poradi...uz jsem si je byl zkusit i v koskomu a jsou uzasne citelny a ani 45mm me asi neodradi..(zapesti mam 18,5cm)

 

bol som maximálne spokojný. Vravím, keď ich zoženieš za dobrú cenu, určite nemáš čo riešiť. Máš väčšie zápästie ako ja, čiže tebe by mali sedieť ešte lepšie ako mne, ja mám 17.5 cm a ako píšeš, veľkosť je 45mm, mne najlepšie sadnú 42-43mm, takže tebe budú pasovať jak riť na šerbel :) Krásne čitateľné, nie sú príliš hrubé čiže nepôsobia prehnane veľké. Tiež som bol spokojný s kvalitou spracovania  a tiež zapínacím mechanizmom na remienku čo sa týka komfortu. Remienok som ale po roku nosenia vymenil za aftermarket pretože som chcel originálny zachovať v dobrom stave, keby si ho nosil napr. 3 roky vkuse, pravdepodobne by si ho už musel meniť. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

farbakp: krasne nizoucky, pritom wr 100. Pekne to mate pane! :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak at vydrzi jeste min. dalsich 10 Jezisku ke vsi spokojenosti ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Modré šedesát pětky jsou famózní. Dlouhou dobu jsem vybíral hodinky, pak jsem si řekl, že je nepotřebuji, nakonec že je potřebuji a tak to šlo dokola. Nakonec jsem neodolal a jsou na cestě Orisky (ještě mě k sobě táhly Yema Superman).

A po včerejším a dnešním procházení zdejších fotografií si připadám jako sáňky v létě jak se těším. Díky za fotky pánové, brzy, jestli půjde vše hladce, přidám taky pár fotek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Vlastním Oris TT1 Day Date

post-44637-0-33414800-1579612483_thumb.jpg

post-44637-0-74419500-1579612494_thumb.jpg

post-44637-0-66674700-1579612502_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oris Aquis Great Barrier Reef III - Aquis limitky jsou čím dál hezčí a těmhle prostě nešlo odolat...

 

Vau  :eek:  :notworthy:  masakr. Ta žlutá tomu dává peckovní jiskru. A ta modrá barva je prostě magická. Gratuluji, nádherný stroj. Kolik váží?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Po dlouhých peripetiích vše klaplo. Původně jsem měl v merku modré 65. Ale dlouhé vyčkávání s celkem třemi prodejci z Chrona nikam nevedlo. Všichni tři vedli modré 65ky jako zboží na skladě, ale opak byl pravdou. Tak jsem koukl, jestli bych se nezamiloval i do jiného modelu a bum bác, potkal jsem zelené Aquisy se skvělou velikostí 39,5 mm. A od prvního pohledu do krabičky jsem věděl, že jsem udělal dobře. Jsou bombovní. Moc se povedl kaučukový řemínek, který se zužuje ke sponě. Detaily na sponě potěší. Uvnitř je automat, technologie od pana A.L. Perreleta z roku 1770, v provedení od Sellity. A zelená barva je fakt radost. Na sluníčku to jsou vyloženě radovánky. Snad s nimi můžu k vám do klubu Orisáků :)

 

 

 

 

post-69097-0-11279700-1581016543_thumb.jpg

post-69097-0-35633500-1581016884_thumb.jpg

post-69097-0-40500700-1581016907_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Orisky už nemám, ale snad se nikdo neurazí, když přispěju do vlákna a pochválím ti je. Oris s Aquisama válí, jedna verze hezčí než druhá, 39,5 mm je super velikost a ten poslední facelift se jim moc povedl. Ta zelená je skvělá, ať dělají radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...