Přejít na obsah

kolko je tu majitelov ORISIEK


jamikadze

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Skusil som dokúpiť kožený opasok. Vizuálne k aquisom mi viac sedí ťah ale co sa týka komfortu nosenia tak toto je omnoho príjemnejšie. Veľká nevýhoda je ze sa remeň musí kúpiť priamo od Orisku co je celkom raketa.

 

fc509c50f5886fd4d211e6fe9f271be9.jpg

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Upraveno uživatelem galos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ahoj,

ačkoli jsem byl pevně přesvědčený, že tento můj první příspěvek na fóru bude do jiného vlákna, tak moje první Hodinky s velkým H jsou ORISky... Přišel jsem k nim jak slepej k houslím, ale stále se jimi kochám a nemohu se na ně vynadívat...

 

post-69394-0-76007200-1585245714_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Před hodinou, Krokodyyl_ napsal:

Ahoj, taky přidám svoji radost.
Aquis Regulateur Der Meistertaucher na rejnokovi :) Myslím, že jim to spolu sluší. :)4dcb7b411ee115fa2e8e68126080ef18.jpg

Před hodinou, Krokodyyl_ napsal:

Ahoj, taky přidám svoji radost.
Aquis Regulateur Der Meistertaucher na rejnokovi :) Myslím, že jim to spolu sluší. :)4dcb7b411ee115fa2e8e68126080ef18.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


pekna praca, kto ho usil? 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Přes eBay jsem našel nějakého chlapíka ve Vietnamu. Komunikace je trošku pomalejší a trvalo to něco přes měsíc, ale výsledek za to stojí a to nemluvím o tom, že to udělal téměř za polovinu co chtěli ostatní i přes to, že to udělal, úplně na zakázku - druh šití, barva kůže, barva nitě, tvar i rozměry, atd. A to nemluvím o tom, že evropské ceny jsou cca o dvě třetiny jinde...
Nechci mu tady dělat reklamu, ale naprostá spokojenost, ještě určitě budu chtít zkusit nějakou jinou exotickou kůži...
kdyby někdo chtěl kontakt, tak můžu poslat soukromě...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

tak moje prvni Orisy a dva rychle postřehy ...ta překlápěčka je gienialni a guma voní po vanilce.... a vlastně je suprova celá, tím jak se výrazně zužuje. Hodinky... barva půlnoční modrá je úžasná a jsou lehoučké a pohodlné jak papuče po dědovi  :-)

20200515_172722.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, farkyostrava napsal:

tak moje prvni Orisy a dva rychle postřehy ...ta překlápěčka je gienialni a guma voní po vanilce.... a vlastně je suprova celá, tím jak se výrazně zužuje. Hodinky... barva půlnoční modrá je úžasná a jsou lehoučké a pohodlné jak papuče po dědovi  :-)

20200515_172722.jpg

Řemínky z kaučuku téměř vždy voní po vanilce, např. od Traser nebo Luminox voněly extrémně moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...