Přejít na obsah

kolko je tu majitelov ORISIEK


jamikadze

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...



Pár let pokukuji po Oriskách. Tyhle mě zaujaly. A že je v nich Sellita ? To mi vůbec nevadí. Naopak, tisíci kusy odladěný strojek. A při opravě si nemusíte brát úvěr. 


Pěkné je máš.
S tou bronzovou lunetou se mi také moc líbí.

Když by se Ti povedlo foto na venkovním světle, určitě bych se koukl :) Díky.

Sent from my SM-A320FL using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 11. 2020 v 10:22, farbakp napsal:

PetrM: pekne chameleony..)) mam modre, ale aj tie Tvoje su fajn..


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro

Dík, zatím jsem velmi spokojen. Jsou mimořádně pohodlné. Zelenáče jsem chtěl, modrých a černých pár mám, takže změna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dobrý den pánové, svoje Aquisky už chvíli mám, ale až teď jsem se odhodlal taky přispět. Chtěl sem nějaké sportovní a i trochu divočejší. Ty oranžové nebo červené. Ale co čert nechtěl byl jsem na dovče na kanárech a tam mi ukázali tuhle limitku jednoho z jejich ostrovů. Super hodinky se super vzpomínkou. 

72BBF6E4-F722-4854-ACD9-FDAB7171A983.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, adam.ra napsal:

Dobrý den pánové, svoje Aquisky už chvíli mám, ale až teď jsem se odhodlal taky přispět. Chtěl sem nějaké sportovní a i trochu divočejší. Ty oranžové nebo červené. Ale co čert nechtěl byl jsem na dovče na kanárech a tam mi ukázali tuhle limitku jednoho z jejich ostrovů. Super hodinky se super vzpomínkou. 

72BBF6E4-F722-4854-ACD9-FDAB7171A983.jpeg

I takhle se dá rozhodovat 😉 - chybu si určitě neudělal, krásné hodinky v ne tak často vídané verzi. Tak ať ti dělají radost, Adame!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Radek Cigi napsal:

I takhle se dá rozhodovat 😉 - chybu si určitě neudělal, krásné hodinky v ne tak často vídané verzi. Tak ať ti dělají radost, Adame!

Díky, pokukoval jsem původně jiným směrem. Např. po BigCrown.  Ale s finálním výběrem jsem maximálně spokojený. Jsou pohodlné, lehké a vypadají skvěle k džínům i řekněme business casual. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...