Přejít na obsah

kolko je tu majitelov ORISIEK


jamikadze

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, Jaem napsal:

Aj ja sa hlasim do klubu majitelov ORIS 😃 Dnes je Den deti, dorazil balicek, a aj ked uz mam nejake tie sediny, tesim sa jak male decko 😂 K ORIS Aquis Date Calibre 400 som hned vzal aj origo kaucuk (ked uz to ma ten rychlovymenny system), ktory vonia po vanilke! Nadherne hodinky. Uzasne spracovanie a ta hra svetla na modrom ciferniku je doslova uhranciva!

 

 

 

 

 

 

IMG_2005.jpeg

IMG_2028.jpeg

IMG_2011.jpeg

Ja som to tusil, ked si spominal onoho casu, ze kreditka sa trasie. Tak nech sluzia. 400ky su pecka. 👍🏻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, junior300 napsal:

Ja som to tusil, ked si spominal onoho casu, ze kreditka sa trasie. Tak nech sluzia. 400ky su pecka. 👍🏻

Dakujem 😉

Po tych par hodinach mozem skonstatovat, ze Aquis su viac nez pecka. A (nielen) vdaka kalibru 400 mozu smelo konkurovat ovela zvucnejsim a drahsim znackam. Ked sa ich nabazim a bude sa mi chciet, tak spravim porovnanie s Omegami (nove keramicke vlnky)

Upraveno uživatelem Jaem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 5 týdnech...

@charpy Jsou moc pěkné gratuluji. Také po nich pokukuji jako po formálnějších hodinkách pro doplnění Divers 65. Zrovna tahle barva číselníku mě asi bere nejvíce. Po čase klidně shrň zkušenosti, rád si počtu :)

A moje zkušenosti s Divers 65 (byť to je jiný model, než vyhlížíš)? Pecka! Moje nejoblíbenější. 

20210816_165331.thumb.jpg.9b5902427141525fd26c6ab79fcc6c12.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 16. 8. 2021 v 16:58, Michal. napsal:

@charpy Jsou moc pěkné gratuluji. Také po nich pokukuji jako po formálnějších hodinkách pro doplnění Divers 65. Zrovna tahle barva číselníku mě asi bere nejvíce. Po čase klidně shrň zkušenosti, rád si počtu :)

A moje zkušenosti s Divers 65 (byť to je jiný model, než vyhlížíš)? Pecka! Moje nejoblíbenější. 

Ahoj, co se týče Pointer Date, tak můžu sdělit  - nejsem chrono závislák jako někteří tu :), kteří umí rozpitvat své dojmy na atomy. Na ruce mi sedí moc hezky těch 40 mm je akorát v rámci nejmenší velikosti, občas se přistihnu že je vůbec necítím a když se rukou pak někde otřu tak ve mě akorát hrkne :). Čitelnost bezva  a nastavování je jednoduché. Pásek není klasicky na standardní stěžejce, ale je tam takové to zjednušené rychlo - upínání viz detail foto na dýnko zde. Což nemusí být všem pochuti. Jediné nad čím přemýšlím, vyměním pásek za jiný - typově barevně podobný, protože mi příjde že nošení se na něm neblaze projevuje, ale je to třeba jen úhel pohledu a nechám to tak aby vypadal schválně víc ´´vintage´´. Vybíral jsem je asi dlouho, koukal na fotky, videa, četl názory. Na ruce před koupí jsem je neměl, prostě je koupil ´´naslepo´´Závěr - jsou krásné a mám z nich radost.

A Momotaro - na ty koukám taky už dlouho, ale asi není na co čekat :) víc nevykoukám

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou vážně pěkné ty Pointer Date. I na živo jsem je obhlídl a líbí se mi.

Divers 65 jsem si vyhlídl také s aplikovanými indexy a bronzovou lunetou. Študoval jsem je půl roku a když mě to nepouštělo, šel se na ně podívat. ... no a jsou pěkné, moc, ale jiskra nepřeskočila. Kdo ví, třeba kdybych jim dal nějaký čas... Naopak mě zaujaly ty první, úplně nejbližší starým Oriskám, byť na fotce to bylo naopak...

Ten font mi přišel původně také divný. Dnes mi přijde, že jsou prostě svoje a sedí mi tam všechno dohromady.

Pak jsem na ně chtěl moc a moc tah. Když jsem ho pořídil, zjistil jsem, že ji nejvíce sluší ten tropic... chronocesty člověka jsou nevypočitatelné...

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
před 7 minutami, kybacz napsal:

No, co si budem povidat, ta oranzada sedi stejne nejlip tem Carysfortum..je tam te oranzove i vice na cifru a ten svetle modry sunburst to jeste vic rozsviti 👌

20220204_200633.jpg

To bez debaty, Carysky su s oranz gumou top. A samozrejme netreba zabudnut na cierne klasiky s oranzovymi indexmi/rucickami ako ma napr. @Spongebob

před 4 minutami, kybacz napsal:

A kolik cca ? 😳

Okrem nas dvoch som evidoval este troje. Ale nieco bolo v predajnom vlakne, tak mozno zraloky len migrovali. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...