Přejít na obsah

kolko je tu majitelov ORISIEK


jamikadze

Doporučené příspěvky

Děkuji mnohokrát.

Snímek je z mobilu, tedy žádná specialitka. Ještě postnu odkaz na vlákno, které jsem založil a týká se servisního centra Time Trade.

Máte s tím servisem zkušenosti? Tak neváhejte a ve vlákně se o ně podělte - myslím, že nejsem jediný, kdo to uvítá.

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/108234-time-trade/

 

Díky.

 

post-33118-0-08319900-1498854232_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Drazí kolegové, byť si na hodinky ORIS Artix na ruce stále nemohu úplně zvyknout (zdají se mi obrovské), tak přesto jsem potěšen kvalitou provedení a hlavně přesností. Jsou to hodinky typu set and forget - co na ruce během dne udělají do plusu (2s), to v noci na devítce udělají do mínusu. Takže není co řešit - jen stále ta velikost, ach jo. Mám 180cm/80kg a mám zápěstí jak gynekolog amatér. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drazí kolegové, byť si na hodinky ORIS Artix na ruce stále nemohu úplně zvyknout (zdají se mi obrovské), tak přesto jsem potěšen kvalitou provedení a hlavně přesností. Jsou to hodinky typu set and forget - co na ruce během dne udělají do plusu (2s), to v noci na devítce udělají do mínusu. Takže není co řešit - jen stále ta velikost, ach jo. Mám 180cm/80kg a mám zápěstí jak gynekolog amatér. 

 

Tak jsem tyden meril presnost u mych Sixty Five a vychazi mi to na 33 sekund do plusu, to znamena necelych +5s /den. Hodinky jsem na noc vetsinou odkladal, polohu ale neresil, zkusim ted znovu nastavit presny cas a odkladat pravidelne na devitku, jeslti vypozoruji nejake zlepseni. I tech 5 sekund beru ale jako velmi dobry vysledek, zase na ruce nekoho jineho by mohly bezet klidne presneji nebo i hure :) 

Forum13.jpg?ver=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hodinky se nosenim postupne zpresnuji ci co..  Sem tam si odpocinuly odlozeny na devitce, ale zatim jsem se na to moc nezameroval, chtel jsem je seridit a teprve potom zkusit takto odkladat. Kazdopadne po 14 dnech celkove 50 sekund v plusu, tudiz to vychazi na nejakych + 3,5 sek./den  :flex:  To vypada, ze tedy za posledni tyden bezi stabilne pod 3 sekundy za den.. Zitra seridim a zacnu poctive odkladat pres noc na 9tku a pp cca tydnu pisnu vysledek  ^_^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Ahojte, poprosil by som o radu, resp. nazor. Zvazujem kupu Oris Divers alebo Oris Aquis, ale neviem sa rozhodnut ci kupit hodinky v oceli alebo v titane. Laka ma titan z dovodu vahy ale bojim sa ako budu hodinky vyzerat po 1 - 2 rokoch nosenia, chcem ich na kazdodenne nosenie. Vedeli by ste mi poradit, pripadne postnut nejake foto orisiek v titane, ktore vykazuju uz nejake znamky nosenia a po akej dobe..? Titanovky som este nemal, tak sa chcem vyhnut pripadnemu sklamaniu.. myslim, ze znamky nosenia a vlasocnice na titane uz nejdu odstranit..? Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...