Přejít na obsah

kolko je tu majitelov ORISIEK


jamikadze

Doporučené příspěvky

Regulerně nejlepší hodinky co jsem doposud měl. Co se týče pohodlí a vzhledu lunety a sklíča se k nim přiblížily jen Wardy Trident pro 60. Mám je od středy pořád na ruce a nemůžu je sundat.. Jo včera na práci kolem domu jsem si vzal Casia abych nekecal.. ale hned jak jsem se vopláchl tak s velkým natěšením šup pro Orisky :)

jsou super nízký, na gumě lehoučký...ta guma mimochodem je prostě mazec..krásně obepíná ruku a nastavení na sponě je 100% dokonalosti. Něco mi říká že toto jsou mý poslední "masterwatche" a spíš k nim občas přikoupím něco na hraní...ale tyhle už nikomu nedám 🥰🤗😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, Spongebob napsal:

Mám je od středy pořád na ruce a nemůžu je sundat.. Jo včera na práci kolem domu jsem si vzal Casia abych nekecal.. ale hned jak jsem se vopláchl tak s velkým natěšením šup pro Orisky :)

Mam to podobne, mam ich nieco vyse mesiaca a neboli na ruke len zoparkrat. Aj to z objektivnych dovodov.

866FAE85-2DBD-43B0-BA63-A18647A2712B.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, junior300 napsal:

Mam to podobne, mam ich nieco vyse mesiaca a neboli na ruke len zoparkrat. Aj to z objektivnych dovodov.

866FAE85-2DBD-43B0-BA63-A18647A2712B.jpeg

K tejto limitke by som si vedel predstavit kozenny remen z raje (rejnoka), napr. niečo taketo:

P.S. uz premyslam, ze ked dojdu moje objednane Aquis, ze si dam ten remen na nich upravit...

IMG_1992.jpeg

IMG_1994.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Spongebob napsal:

Regulerně nejlepší hodinky co jsem doposud měl. Co se týče pohodlí a vzhledu lunety a sklíča se k nim přiblížily jen Wardy Trident pro 60. Mám je od středy pořád na ruce a nemůžu je sundat.. Jo včera na práci kolem domu jsem si vzal Casia abych nekecal.. ale hned jak jsem se vopláchl tak s velkým natěšením šup pro Orisky :)

jsou super nízký, na gumě lehoučký...ta guma mimochodem je prostě mazec..krásně obepíná ruku a nastavení na sponě je 100% dokonalosti. Něco mi říká že toto jsou mý poslední "masterwatche" a spíš k nim občas přikoupím něco na hraní...ale tyhle už nikomu nedám 🥰🤗😆

Tiez som ich dnes musel dat dole, na bajk by som sa neodvazil nechat si ich na ruke, ale ja aspon mozem vyskusat ci vydrzia bezat aspon cely vikend

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ja sa hlasim do klubu majitelov ORIS 😃 Dnes je Den deti, dorazil balicek, a aj ked uz mam nejake tie sediny, tesim sa jak male decko 😂 K ORIS Aquis Date Calibre 400 som hned vzal aj origo kaucuk (ked uz to ma ten rychlovymenny system), ktory vonia po vanilke! Nadherne hodinky. Uzasne spracovanie a ta hra svetla na modrom ciferniku je doslova uhranciva!

 

 

 

 

 

 

IMG_2005.jpeg

IMG_2028.jpeg

IMG_2011.jpeg

Upraveno uživatelem Jaem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Spongebob napsal:

jo ty si šel rovnou do těch pětideních jooo??? :D tak to je luxus samozřejmě... kdyby mojě měly delší rezervu tak si pískám :)  Velká gratulace.

No... 😇 Objednal som ich pred dvoma tyzdnami, len som cakal kym predajca doobjedna aj kaucuk s rychlovymennym systemom a dosli az dnes, takze som nic nehovoril dopredu 😃 

A dakujem 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...