Přejít na obsah

kolko je tu majitelov ORISIEK


jamikadze

Doporučené příspěvky

no popravdě taky mám k ním titanovej tah,ale ještě jsem to ani jednou nedal,nosím jen gumě :smile_anim:

 

 

asi nemas poneti, aspon cca kolik stoji origo guma? Pokousel sem se to zjistit pres Koscom a po 6 vzajemnych emailech, kdy sem od nich dostal dalsi nicnerikajici odpoved bez ceny sem to zabalil a vys... se na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od včera jsem čerstvým majitelem Oris Divers Titan Chronograph 47 mm,moje první Oris

 

takže 2 . spineshank a jsem Ondra

 

foto svoje zatím nemám,tak si půjčím jedno s dovolením od bohush-e :snorkle: :)

 

Posted Image

 

 

 

gratuluji,jsou nadherne:) ,jinak oris frci skvele ..Jedny mam doma taky...Myslim ze nejlepsi pomer cena versus kvalita...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem z nich zatim nadsenej... jedinej problemek mam kdyz se zastavi (r.v. 2007). Tak 5 min (odzkouseno) jim trva, nez se nastartuji a poradne jdou :( behem tech 5 min se parkrat seknou atd... byl sem za hodinarem a rekl mne: kup si winder :)

uznavam, ze by to vyresil... hodinek mam vicero, takze tyhle, podobne jako jiny, se proste na par dnu stopnou a zadnejm automatum prej necinnost dobre nedela... tak zvazuju winder.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč 5 minut?Vždyť je můžeš normálně natáhnout a jdou hnedka

 

 

to je samozrejme natahnu, v manualu maj 10x a pak dat na ruku, coz sem zkousel, ale nepomohlo ani to, ze natahuju 40x. Proste jako by se prvnich cca 5 min rozbihaly (tech 5 min je odhad...) Proste natahnu, nastavim cas, ujedou treba 15sec, pak se na 5sec zastavi, pak se rozjedou, po pul min treba zas zastavi...atd. je to ruzny. Cili to resim tak, ze je natahnu, chvilku s nima pendluju a po chvili (cca tech 5 min) nastavim cas a uz super...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

asi nemas poneti, aspon cca kolik stoji origo guma? Pokousel sem se to zjistit pres Koscom a po 6 vzajemnych emailech, kdy sem od nich dostal dalsi nicnerikajici odpoved bez ceny sem to zabalil a vys... se na to.

 

V Koscomu jsou děsně drahý. V Pardubicích je servisní středisko,tam jsem kupoval asi před dvěma měsíci nový origo kaučuk asi za 11stovek. V pondělí se kouknu v kanclu a dodám kontakt na prodejce. Dokonce mi to omylem poslali bez dobírky, tak jsem ji to pak iniciativně posílal převodem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

V Koscomu jsou děsně drahý. V Pardubicích je servisní středisko,tam jsem kupoval asi před dvěma měsíci nový origo kaučuk asi za 11stovek. V pondělí se kouknu v kanclu a dodám kontakt na prodejce. Dokonce mi to omylem poslali bez dobírky, tak jsem ji to pak iniciativně posílal převodem.

 

Tak to bych ti byl vdecnej, pokud ten kontakt najdes... i kdyz asi by se dal zjistit aji z netu :) btw predpokladam, ze cena je bez spony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připojuji s novým majitelům, brzy mi dorazí z austrálie modré Oris Divers Date na tahu. Posted Image Rovnou jsem k nim na ebay pořídil gumu, aby to bylo k vode stylovejší :)

Upraveno uživatelem Brownicek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

 

Díky rád bych je viděl naživo

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...