Přejít na obsah

Za kolik se podle Vás dají sehnat slušné Rolexy?


sodik

Doporučené příspěvky

Naopak Rolexy jsou vsechny entry model. :) Bez komplikaci to holt nikdy HH nebude.

 

 

 

Tak vyhledem k mejm prijmum je pro me entry model zaroven i final model, protoze na HH nikdy mit nebudu, a kdyz jo, tak stejne nejsem takovej blazen, abych si kupoval hodinky za pul milionu plus :)

 

Ale jak rika jeden muj kamarad - kazdyho vec :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 208
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jj Submariner no-date, kupovany letos tusim v dubnu. Ptal jsem se na ne nekdy na zacatku unora a rekli mi cenu cca 110 tisic. V dubnu jsem teda volal, ze si pro ne dojdu a ien tak mimochodem se ptam na cenu... kdyz mi rekli ze 125, protoze precenili, tak jsem se zdrave nastval a obvolal cca 10 prodejcu po Evrope. V Londyne mi rekli cenu, ze to vychazelo cca na 110 tisic i s letenkama, tak jsem si rek, ze za usetrenejch 15 tisic se mi super vyplati letet na otocku do Londyna. Nicmene mi to nedalo a jeste jsem zavolal do Bechyneho s tim ze jsem si je u nich chtel koupit, ale v Londyne je maj za tolik a tolik a ze si je rad vezmu od nich, ale musej mi udelat cenu... nabidli mi cenu nejak tesne nad 100, tak jsem rek, ze druhej den si je vyzvednu, coz se stalo.

 

Jeste dulezitej detail, pro takovouhle slevu chtej platbu hotove (protoze pri platbe kartou je banka vezme na hul), ale to by snad pro potencialniho zajemce o Rolexy nemel byt problem :)

 

Dostal jsi prostě běžných 8% slevu na typově starší model. Zrovna v Dubnu probíhalo další z běžných zdražování Rolexu a tak ti prostě Bechyně dal -8% z ceny před zdražením.

To že v Londýně byla cena jaká byla je také normální. Zdražování totiž neproběhne v jeden a ten samý den u všech obchodníků na světě.

Na Rolexforums je toto obvyklé téma kde lidé řeší kdy a kde již zdraženo bylo a kde ještě ne.

Osobně mi AD v Hong Kongu byl ochoten dát až 10% na bicolor GMTII a na právě tebou zmiňovaný SUB no date.

Na cokoliv nového ani omylem a to sem tam seděl hodinu a Rolex AD shopů je tam ve dvou ulicích nejméně 5. Prostě věděl že ani v jiném shopu mi tu cenu nedají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsi prostě běžných 8% slevu na typově starší model. Zrovna v Dubnu probíhalo další z běžných zdražování Rolexu a tak ti prostě Bechyně dal -8% z ceny před zdražením.

To že v Londýně byla cena jaká byla je také normální. Zdražování totiž neproběhne v jeden a ten samý den u všech obchodníků na světě.

Na Rolexforums je toto obvyklé téma kde lidé řeší kdy a kde již zdraženo bylo a kde ještě ne.

Osobně mi AD v Hong Kongu byl ochoten dát až 10% na bicolor GMTII a na právě tebou zmiňovaný SUB no date.

Na cokoliv nového ani omylem a to sem tam seděl hodinu a Rolex AD shopů je tam ve dvou ulicích nejméně 5. Prostě věděl že ani v jiném shopu mi tu cenu nedají.

 

To nic nemění na tom, že cenovej rozdíl tohohle modelu v rámci Evropy je mezi nejlevnějšíma a nejdražšíma 1500 Eur, což mi přijde docela ranec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na full gold DDII mi daval prodejce na kanarech 15%, ale ocel je neco jinyho :(

 

 

 

 

Kde jsi byl? Já jsem se zašel podívat do krámku v Moro Jable (Fuerteventura) a ocelový DJII - i když jsem se ani nesnažil tvářit, že bych si je šel kupovat - byly nabídnutý o 6% levněji. Otázka je, jestli to byla konečná nebo by se dalo hýbat dál, neznám obchodní zvyky kanářanů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na full gold DDII mi daval prodejce na kanarech 15%, ale ocel je neco jinyho :(

 

Posted Image

 

Hezkej kousek... ale prvni vec co bych udelal je, ze bych je odnes k Bechynemu a nechal si sklicko vymenit za sklicko bez lupy (pokud se teda na konretni model dela, coz bych si predem zjistil). Nemuzu si pomoct, ale proste mi prijde ta lupa oskliva (a neni to z nenavisti k znacce, jedny rolady mam prave na ruce :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezkej kousek... ale prvni vec co bych udelal je, ze bych je odnes k Bechynemu a nechal si sklicko vymenit za sklicko bez lupy (pokud se teda na konretni model dela, coz bych si predem zjistil). Nemuzu si pomoct, ale proste mi prijde ta lupa oskliva (a neni to z nenavisti k znacce, jedny rolady mam prave na ruce :) )

 

To by vypadalo blbe, to okynko je bez kyklopa vazne mrnavy. A nevim, jestli by Te u Bechyneho neposlali k sipku, je to neautorizovanej servisni zasah. Jestli se Ti ale kyklop nelibi, da se odstranit. Na webu najdes hromadu navodu.

 

EDIT: Odstranit se da v pripade safirovych skel, u akrytalu je kyklop integralni soucasti skla.

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...