Přejít na obsah

Za kolik se podle Vás dají sehnat slušné Rolexy?


sodik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 208
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ano, je to rok 1998, myslím že hodinky jsou v pohodě. Starší hodinky jsou velmi často nez papírů a krabic, to není žádný problém.

 

jeste jsem narazil na jedny Speedmastery odkaz pri hledani neceho jineho, aukce jeste nekonci...ale nejsou spatne

 

tady jedny Rolex

 

tady jeste jedny....

 

to zase hniju u PC misto toho abych delal neco smysluplneho :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste jsem narazil na jedny Speedmastery odkaz pri hledani neceho jineho, aukce jeste nekonci...ale nejsou spatne

 

tady jedny Rolex

 

tady jeste jedny....

 

to zase hniju u PC misto toho abych delal neco smysluplneho :wallbash:

 

1. Speedmaster - podle počtu přihazujících bych typoval konečnou cenu kolem 1250Euro

2. Rolex - aukro - kupovat hodinky od poláka vyžaduje dost odvahy

3. Rolex - eBay - platí to co u speedmasterů, navíc prodejce z Koreje, tzn. + DPH a clo ...

 

Pěkně se v tom motáš jen co je pravda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to tak zle neviděl - Polák nebo Čech je celkem jedno, bohužel jeho historie je minimální. Z Koreje jsem kupoval více věcí a vždy v pohodě, obzvlášť při tom ratingu prodejce.

 

Právě, polák nebo čech ... :( a Koreu jsem myslel kvůli DPH a clu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Trochu ozivim vlakno.

 

po delším sledování uvažuji nad těmito

 

vypadají pěkne, žádné škrábance atd, jen trochu okyslé rucky...ale vzhledem ke stari to neni kritické :smile_anim:

 

co na to rikate? Jsou asi odservisovane, jako jine modely, ktere nabizi tento prodejce. Z toho mam trochu obavy. Abych nemusel hned bezet do servise AD.

 

Taky asi bude nutne pripocitat DPH asi to nepujde nejak obejit, jak to delaji nekteri prodejci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezké hodinky, ručky se dají restaurovat nebo vyměnit. prodejce má slušný rating, tak bych se toho nebál, rok výroby sedí.

 

myslíš, že ty ručky udělaj (výměna za nové, případně zrestaurování) i v ČR nebo bude nutný Švajc? Spíše se jedná o Tvoje zkušenosti s kvalitou servisu a cenou, předpokládám že Švajc bude levnější.

 

Jinak díky za tvoje rady. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...