Přejít na obsah

SEIKO SRP043K1


Doporučené příspěvky

Zdravím pánové,

 

tak jsem to tady chvíli sledoval a rozhodl se, že potřebuji nové hodinky a tentokrát už to budou automaty a potápky. Po cca čtvrt roce rozmýšlení má volba padla na model Seiko SRP043K1.

 

To nejhorší už mám za sebou, teď jen potřebuji poradit, kde by se u nás daly sehnat za slušný peníze. Nejlepší nabídku jsem zatím našel na azwatch - 7600,--.

 

 

Netrvám nutně na tom, že musí být koupené u nás, ale preferoval bych EU abych se vyhnul DPH a clu (tedy pokud mám správné informace).

 

Případně bych ocenil nějakou nabídku od chronomagorů:-)

 

Každopádně upřednostňuji nové hodinky.

 

Ilustrační foto jsem si vypůjčil od Šakala - tímto mu děkuji.

post-13550-068752900 1294644781.jpg

Upraveno uživatelem Rudykopalsson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové,

 

tak jsem to tady chvíli sledoval a rozhodl se, že potřebuji nové hodinky a tentokrát už to budou automaty a potápky. Po cca čtvrt roce rozmýšlení má volba padla na model Seiko SRP043K1.

 

To nejhorší už mám za sebou, teď jen potřebuji poradit, kde by se u nás daly sehnat za slušný peníze. Nejlepší nabídku jsem zatím našel na azwatch - 7600,--.

 

 

Netrvám nutně na tom, že musí být koupené u nás, ale preferoval bych EU abych se vyhnul DPH a clu (tedy pokud mám správné informace).

 

Případně bych ocenil nějakou nabídku od chronomagorů:-)

 

Každopádně upřednostňuji nové hodinky.

 

Ilustrační foto jsem si vypůjčil od Šakala - tímto mu děkuji.

 

mrkni rady http://21jewels.com/productsdetail.asp?getproductid=1667&start=136&getbrand=1&getproducttype=0 vyjdou na 6 tisic...prej to posilaj jako dárek takže bez dph Posted Image
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Být tebou, tak je koupím u azwatch, v EU je za výrazně nižší cenu neseženeš, mimo EU se může vydařit nějaká aukce u timeparadise (např.), ale je tu vysoká pravděpodobnost placení dph, takže tě to +- vyjde stejně. Navíc u azwatch máš dva roky záruku (já vím, já vím, mechaniky Seiko, ty se nemůžou pokazit, ale čert nikdy nespí), takže směle do nich. Za tu cenu je to pořád super koupě. Anebo si počkej, někdo je tu určitě bude prodávat.

 

edit: cosi

Upraveno uživatelem miccalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Být tebou, tak je koupím u azwatch, v EU je za výrazně nižší cenu neseženeš, mimo EU se může vydařit nějaká aukce u timeparadise (např.), ale je tu vysoká pravděpodobnost placení dph, takže tě to +- vyjde stejně. Navíc u azwatch máš dva roky záruku (já vím, já vím, mechaniky Seiko, ty se nemůžou pokazit, ale čert nikdy nespí), takže směle do nich. Za tu cenu je to pořád super koupě. Anebo si počkej, někdo je tu určitě bude prodávat.

 

edit: cosi

 

tys je taky tuším prodával, že? proč ses jich zbavoval?

 

tož to se mi právě nechce čekat, až je někdo bude prodávat:-) já je chci hned:-)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miccalek to má jako sport :-)

Ba né, zkouší kterej ročník je nejlepší a jestli nezrajou jako víno :-)

Né, teď vážně, taky nevim...

P.S. (bez urážky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, děkuji všem za odpovědi, v podstatě se mi potvrdilo, co jsem čekal - tj., že momentálně bude AZwatch asi nejlepší nabídka. Každopádně zkusím počkat ještě tak zhruba týden, jestli se něco nezmění a pak do nich půjdu.

 

Možná jsem i trochu čekal, že dostanu nějakou kulantní nabídku od členů, takže pokud někdo zatím váhá, tak se nemusí stydět:-)

 

Samozřejmě budu rád, když mi majitelé těchto hodinek sem napíšou i jejich zkušenosti a postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, děkuji všem za odpovědi, v podstatě se mi potvrdilo, co jsem čekal - tj., že momentálně bude AZwatch asi nejlepší nabídka. Každopádně zkusím počkat ještě tak zhruba týden, jestli se něco nezmění a pak do nich půjdu.

 

Možná jsem i trochu čekal, že dostanu nějakou kulantní nabídku od členů, takže pokud někdo zatím váhá, tak se nemusí stydět:-)

 

Samozřejmě budu rád, když mi majitelé těchto hodinek sem napíšou i jejich zkušenosti a postřehy.

 

Až je třeba budeš prodávat, tak mně napiš. Jak se znám, tak budu mít zájem :lol2:

 

Co se zkušeností týče, je toho tady o Srpoch mraky, stačí hledat. Já osobně jsem s nima byl spokojen nejvíc ze všech automatů co jsem měl (všechno Japonsko - Seiko, Citizen, Orient). Příjemně velké, příjemně těžké, špica lumi a čitelnost, 4R15 výborný - velká rezerva a přesnost kolem 5s/24hod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš ty od Miloše, co jsem byl tak rád, že jsem se jich zbavil? No jestli ano, pomáhej ti Pámbu :lol2: Ale prd, lehce pukám závistí. Jsem ovšem zvědav, za jak dlouho je prodáš; navzdory jejich kvalitě se jich majitelé rádi zbavují (a pak znovu nadšeně pořizují).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

miccalek: tož právě, že já je neprodám...pokud mi sednou na ruku, tak jsou to moje první a definitivní pořádný hodniky:-)) žádný týden dva je zkusím a pak je pošlu dál, jak je tady zvykem:-)))

 

no koukám odvážný tvrzení :D,jsem zvědavej jak dlouho ti výraz definitivní hodinky vydrží :lol2:,po koupi bys už sem musel jedině přestat chodit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no koukám odvážný tvrzení :D,jsem zvědavej jak dlouho ti výraz definitivní hodinky vydrží :lol2:,po koupi bys už sem musel jedině přestat chodit

 

tož co bych nechodil, jenom kupovat nebudu, no:-)

 

no přeji pevné nervy a nebo nekoukat do prodejního vlákna :smile_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...