Přejít na obsah

Původní Orlíky r.65


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 216
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Trošku mně začíná mrzet, že jsem se Tě na začátku zastal, takový klid tady byl.......... :wallbash:

 

Jinak za chvíli budeš mít 50 příspěvků a můžeš si dát inzerát na koupi (případně na seznámení s majitelem) :whistling:

 

50 :happybday:

 

hele to jsem ani nevěděla, ještě jsem se nějak tady s váma nedostala pořádně k pravidlům :gora:

 

počkej jááák jako mrzet? tak já už psát teda nebudu :crying_anim:

Upraveno uživatelem matylda2011
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Královsky se bavím. Děkuji všem za příspěvky do tohoto vlákna. Ještě před rokem bych nevěřil, kam se může fandovství a touha vlastnit Orlíky vlastně posunout. :smile_anim:

 

Jo příteli...Orlíci jsou Orlíci a to jsem snad včera dodatečně zjistila, aby toho nebylo všeho málo, že se vyrobili 25.11. na mé jmeniny - to je pech, viď? Ještěže nejsem 64 ročník, to už bych nedala :wheelchair: :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

25.11.? To jako v jeden den? To snad ne. Otázka je, co si představuješ pod "vyrobili". Rozepiš se prosím jak jsi přišla na 25.11.

Dík.

 

No tak to bude horší, ale zkusím to najít - někde jsem to četla...buď ve vašich různých odkazech nebo nevím :crying_anim02: ale vyděržaj pionier poohlídnu se po tom někde

 

Já su tak šikovná : http://www.prim.cz/zajimavosti.php?id=14

Upraveno uživatelem matylda2011
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to bude horší, ale zkusím to najít - někde jsem to četla...buď ve vašich různých odkazech nebo nevím :crying_anim02: ale vyděržaj pionier poohlídnu se po tom někde

 

Já su tak šikovná : http://www.prim.cz/zajimavosti.php?id=14

 

Tedy 25.11. nevyrobili, ale předali armádě (tehdy tuším ČSLA).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...