Přejít na obsah

VIRTUÁLNÍ HOSPODA


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

hele jaky ma vyznam prodavat tu mesic stary kolo s tretinovou slevou?posledni dobou si tu prijdu jak kdyz tu permanentne nekdo hleda nejakyho hejla..

 

 

Krátkodobé cíle, já se poseru a já že jsem rasista, no nic :lol2: Copak kluci, chodíte sem krdat nebo pařit? Jinak jsem teď na to kolo koukal a je mě to vcelku sympatický Františku, našel jsi nedostatek? :cheers:

teď jsem na to koukl,za 45 by to byl vcelku dobrej kauf komu by ta geo a velikost sedla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super...Jsme si řílkal, že Brno je placka, ale na kole jsem tam nikdy nejezdil, to je pravda" Příští rok mám pauzu, budu celej v ČR, tak jsme mohli chronobikerychlenky třebas, co, kluci? :cheers:  Franti, hlavu vzhůru, co je dneska sakra, jsi něják chcíplej, nerad tě takhle vidím...

tady od nás ať vyjedeš kam vyjedeš musíš do kopce.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super...Jsme si řílkal, že Brno je placka, ale na kole jsem tam nikdy nejezdil, to je pravda" Příští rok mám pauzu, budu celej v ČR, tak jsme mohli chronobikerychlenky třebas, co, kluci? :cheers:  Franti, hlavu vzhůru, co je dneska sakra, jsi něják chcíplej, nerad tě takhle vidím...

tam sem ještě bohužel nebyl,ale Rychlebky jsou prostě top.....1.11 pro letešek zavírají co jsem četl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...