Přejít na obsah

VIRTUÁLNÍ HOSPODA


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Pripíjam na zdravie.

Zasa sme boli nakupovať a stále je Metaxa v akcii, takže nejako naskákali do košíka.

Už takých cca 15 rokov nepijem prakticky nič iné než Metaxu.

Prajem pekný večer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vim, že oproti skutečným starostem mam vyloženě trapný a malicherný trápení, ale mně doprdele tak strašně chybí hospody!

 

Ať už je to víkendový posezení na terásce venkovskýho ruzyňskýho tenisovýho klubu se staráčem desítkou v ruce a s výhledem na letohrádek Hvězda, chlapsky objemnej oběd u práce v žižkovský Staročeský chalupě nebo večerní pořádně naloženej a mastnej tác bramborákem, sekačkou a trhaným masem, obvyklých 7 kousků Plzničky a ořechovka v Kantýně.

 

Já vim, že to dneska můžu mít do petky, do krabičky, do tašky, domů a přitom sjíždět fotky putyk na instáči, ale kurva mně chybí ta prostá hospodská atmosféra od čtyřky až po trendy nálevnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těsně před koronou jsme udělali s klukama z vesnice (20-70 let) výlet vlakem do města Prim na tankový Primátor. Asi jediná kuřácká hospoda v ČR. Dneska sci-fi. Náš hostinský nám potajmu pár dní v týdnu narazí a sejdeme se po tmě, v šesti lidech s vymyšlenou historkou, kdyby zaklepali policajti. Nikdy jsem nebyl pivař, ale teď mi to sakra chybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@dawe009

Mám to stejně, akorát o tři hodiny posunutý.

 

EDIT: Taxikářský režim ještě za komančů, jezdil jsem asi tři roky do revoluce. Ráno udělat snídani, odvést děti do školky a jít si lehnout.

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...