Přejít na obsah

VIRTUÁLNÍ HOSPODA


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Nene, klasicky rejže. Přímo v místě a od mistra. Bezva zážitek. I to víno 😁

Normálně tady dělají i silné víno s 17,5 alkoholu, něco vzdáleně podobného portu nebo sherry, ale není fortifikované. Jsem docela čuměl. Ale já teda čumím i na papriky co se suší na písku že ano. Když se člověk začne hlouběji zajímat tak zjistí že ví prd. 

Neskutečný co mi zůstávalo skrytý. 

1510246866_IMG_20221021_213419647_HDR3_copy_488x804.jpg.2b59a07199f5d4f11a19fc0db79e749a.jpg

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš, kdysi dávno, tak dvacet let zpátky jsme na jednom fotografickém zahraničním fóru měli takovej klub. Thread killers anonymous. Ne tak anonymní, samozřejmě. Ale zabijáci. Zabijáci vláken. 

Teď už to fórum dávno není.

Žijeme většinou spořádané anonymní životy, ale jedno nás spojuje. Napíšeš do vlákna, jsi poslední a hotovo. Dál nic, konec, smrt. Vlákno umřelo, zabil jsi ho. Jediným příspěvkem. Není to jednoduchý, ale jsme profesionální zabijáci. 

Chtěl bych tímto říct . . . 

Vítej mezi nás! 😂😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
před 26 minutami, Bert napsal:

Já bych to viděl tak: Dva stárnoucí gentlemani, tedy já a @African sedíme kousek od Stellenbosche ve vinařství Ernieho Else, čumíme na Stolovou horu, sluníčko tak akorát hřeje, a my popíjíme něco takového ....

 

 

IMG_20220122_210109.thumb.jpg.2c9cc642e0c63cb0eb18a22dfd183d65.jpg

Přesně tak si představuji důchod :cheers:

Právě jsem dokoukal na Netflixu Sopka, Záchrana z Whakaari...mazec... doporučuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Gustaf napsal:

Já přešel na hulvata na bublinky do skla po pivu...ale co už... šetřím vodu a na pivo zase dojde....

 

Jak se bydlí v novém? Stromek parádní, já dnes tajná akce až děcka odpadnou... aspoň že už ho strojí samy, takže jenom postavím, pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, African napsal:

Jak se bydlí v novém? Stromek parádní, já dnes tajná akce až děcka odpadnou... aspoň že už ho strojí samy, takže jenom postavím, pohoda.

Hele, už jsme tu druhý rok a paráda. Klídek a pohoda. Takže samá pozitiva a sociální jistoty 😆 no já ho postavil večera a dneška jsme zdobili...ja světýlka a žena ozdoby. No a důkladně jsem podlejval....

IMG_20221222_162556.jpg

IMG_20221222_152323.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...