Jump to content

VIRTUÁLNÍ HOSPODA

Guest milosklikar

Recommended Posts

• 3 weeks later...

Tak já jedu na přes cely město,lidi mraky,doslova hlava na hlavě.Stojim na mcdrive a koupím pytel nezdravých pochutin asi za 800kč.Nemam nakoupeno a do obchodu se mi pri těch davech, nechtělo.Jedu domu jdu do koupelny ani ne na 2min.Jestli jsem Někde četl že s bulterierama sranda tak je to možný ale ten můj mne fakt nasral!Sezral 3 cheesburgery i s papirem.Zbytek Jsem mu už ani nestačil s ten držky vzít.No tak že dneska o hladu..

DF01502D-8927-4B7A-B45C-5EE72AEE9420.jpeg

• 6 months later...

20 let starou meruňku. Dnes si to můžu dovolit, protože hned zítra udělám dobrý skutek, a hned pak něco pro zdraví. Nejdřív Conradovi za fakt pěknou cenu (pro něj pěknou) prodám hodinky Kriegsmarine, a pak půjdu pěšky nazpět domů 20 kiláků 🙂

Právě teď, Bert napsal:

20 let starou meruňku. Dnes si to můžu dovolit, protože hned zítra udělám dobrý skutek, a hned pak něco pro zdraví. Nejdřív Conradovi za fakt pěknou cenu (pro něj pěknou) prodám hodinky Kriegsmarine, a pak půjdu pěšky nazpět domů 20 kiláků 🙂

Jestli tě nesežere jezevčík :) 

Já při pátku rumajzla, není vůbec zlej. 

FBDB8B87-E7E6-499A-923A-8F72E8792D2A.jpeg

Já třeba taky piju víc než když to bylo zakázané  . Ale většinou doma a sám a pak to blbě dopadá s různýma nakupama...

Ale s klukama co s nima každých čtrnáct dní chodím tak to těžko neseme...

Edited by mAra_