Jump to content

VIRTUÁLNÍ HOSPODA

Guest milosklikar

Recommended Posts

před 3 minutami, African napsal:

Asi jo, no...zítra mám tedy nějaké plány, ale všechno jde odložit, že jo...nic neuteče...

malá dávka mi bolest mi citlivý zub jen rozpulzovala, to chce pořádně umrtvit 🙂

Ta viněta je fajn. Já se vždycky zmůžu sotva na “S20”, fixem na malé nálepce. Onehdá jsem musel povolat souseda a šli jsme kontrolovat co je sliva a co malina...malinko se mi to popletlo. Výsledek testu si bohužel nepamatuju 🤪

Potvrzuju dneska nějaký erupce na sluníčku, jel jsem se projet na kole a peklo, bolel mě "asi" žlučník, fuj. Teda po návratu se to zklidnilo skoro hned, ale tohle neznám. :( Ráno jsem byl odvézt synátora do místního zdravotnického zařízení, protože po sundání sádry je na rentgenu další prasklina další kosti . . . a top je pošta kam se hrnu s balíkem na poslání a oni si trošku mění otvírací dobu jak se jim zrovna chce. A tak. Takovej o ničem debilní den. 

před 1 minutou, Xenomorfus napsal:

Jo, taky sem dal este panaka Slivky... Deda ji mel rad. No, uz si neda, dneska to zabalil...

Ach jo, tak si dejme každej stopečku na Xenova dědu . ...... Ťuk.

před 4 minutami, Bert napsal:

Velmi zajímavá myšlenka. Afri, nejmenuje se někdo v Tvém širším příbuzenstvu Kohn, nebo třeba Roubíček? 🙂

:thumbsup_anim:

Aj, dám si xenomorfus na dědu... upřímnou soustrast. Mě dnes kámoška 48 roků na raka, hrozný...blbý den. No nic, k životu ta smrt prostě nějak patří, ale bolí.