Přejít na obsah

Casio PRW-5000


groula

Doporučené příspěvky

1. K akému účelu slúži zobrazovanie grafu u výškomeru? Zdá sa mi veľmi malý so slabým rozlíšením v praxi nepoužiteľný, alebo sa mýlim?

2. Má niekto skúsenosti dlhoročné /nie len dobu pokiaľ sú hodinky v záruke/ so solárnym napájaním?

Páčia sa mi PRX 2000T, tak nechcel by som sa sklamať.

Dík z aodpoveď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 45
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

1. K akému účelu slúži zobrazovanie grafu u výškomeru? Zdá sa mi veľmi malý so slabým rozlíšením v praxi nepoužiteľný, alebo sa mýlim?

zobrazování grafu u výškoměru je naprd u všech hodinek co sem měl, jak u PRG-80 tak u PRW-5000 i když tad yje ještě k tomu maličký, to je informace o tom, že jdu do kopce a obráceně, což poznám i bez grafu. Podle mě fíčura k ničemu

 

2. Má niekto skúsenosti dlhoročné /nie len dobu pokiaľ sú hodinky v záruke/ so solárnym napájaním?

Casio PRG-80 mám 5-tým rokem a stav baterie nikdy neklesl pod hodnotu HIGH :-) takže asi tak.

 

groula

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim rict, ze nejak me nechytly. Displej mi pripada takovej "preplnenej" chybi mi tak prehlednost ostatnich ABC modelu. Ale samozrejme jen a jen muj nazor.

 

To sem měl ten displej vyfotit včéra, když bylo prvního února a úterý. Vypadalo to, že na tom displeji něco chybí a jak sem psal v recenzi to U je poloviční šířky oproti T a to je fakt HNUS Posted Image ale už sem si na to zvyk a ani mě to snad tolik nevadí.

Zkusim to vyfotit a nahrát fotku dneska, když zas to E (jak je blízko u tý vertikální čáry) vypadá jak B Posted Image

post-12627-001429400 1296642289.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdravim Vas panove.

Prosim dokazali byste nekdo rict, zda jsou krome designu a pouzitych materialu nejake funkcni rozdily mezi zde diskutovanymi PRW-5000T-7JF a dalsimi dvema modely PRW-5000CA-3JR a PRW-5000Y-1JF ??? Snazil jsem se to po internetu najit, ale vetsinou vsude nachazim jen takove obecne popisy v eshopech a tam rozdily nenachazim, nebo je prehlizim, pokud tedy nejake jsou. Dekuji mhohokrat za Vase postrehy (-:

 

PRW-5000T-7JF

Posted Image

 

PRW-5000CA-3JR

Posted Image

 

PRW-5000Y-1JF

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím dodat, že ty titanový si koupil otec a jsou ve skutečnosti hezčí než na obrázku. Docela jsem se nadchl na takový to běžný nošení jsou velmi dobrý. Ten displej bych jim odpustil a nato jak jsou velký parádně sedí na ruce. Takže mám brouka v hlavě na kolo apod. využití.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak uplynulo pár měsíců, žádný jiný model mě zatím víc nezaujal, tak rozhodnutí dozrává. Zatím to vypadá na ty žlutotitanové.

 

Našel jsem je na ebay za až podivuhodně nízkou cenu. Já na ní rozhodně netrvám, ale nedá mi to nezeptat se tady vás zkušenějších. Myslíte, že by takováto koupě: http://viewitem.eim.ebay.cz/Casio-ProTrek-Funk-Solar-Mount-Waddington-PRW5000T7ER/310319600492/item mohla být v pořádku? Ten prodejce tam prodává spoustu a nejen hodinek už dost let a hodnocení má z 99,6% pozitivní, ale ... (-:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uplynulo pár měsíců, žádný jiný model mě zatím víc nezaujal, tak rozhodnutí dozrává. Zatím to vypadá na ty žlutotitanové.

Doporučujem sa obzerať skôr po novom modeli PRW-5100. Nie sú krajšie, zato vďaka luminiscencii ručičiek určite praktickejšie.

post-6480-080357000 1307857521.jpg

Edit: Pridaný obrázok.

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučujem sa obzerať skôr po novom modeli PRW-5100. Nie sú krajšie, zato vďaka luminiscencii ručičiek určite praktickejšie.

 

Ani mi to nepřipomínej. TO když sem zjistil Posted Image, tak sem se málem uplakal !!! To je totiž přesně to, CO mi na těch mejch schází Posted Image

Kdyby svítily jako monstra, to by byla bomba Posted Image

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě osobně přijdou poslední dva modely (5000 a následovník) co se týká designu naprosto zmatený, nepřehledný, přeplácaný.... Oproti Suunto např....

 

Podľa mňa sú úplne v poriadku - čitateľné, celkom logické usporiadanie aj ukazovanie údajov... Z praktického hľadiska sú skvele použiteľné, rozhodne nemám pocit, že by v tomto smere boli horšie ako ktorákoľvek konkurencia.

 

Ale to neznamená, že to tak musí vidieť každý. Ten dizajn nie je najčistejší, Casio má taký technicko-hračičkovský prístup :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím pánové, obědnal jsem si přes Ebay z Anglie Casio PRW 5000, ale udělali chybu a poslali mi Casio PRW 5100 http://hodinky.inshop.cz/casio/protrek-vyskomer/casio-prw-5100-1.html. Kupoval jsem je quli designu a ty 5100 jsou černý, což se mi nelíbí. Neměl by někdo zájem je vyměnit kus za kus za tyhle v tomhle designu: http://hodinky.inshop.cz/casio/protrek-vyskomer/casio-prw-5000-1.html Dík za info, Jarek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Čaute, uvažuji o koupi těchto hodinek. Jen nevím zda ukazují zároveň oba časy (analogový i digitální). Při normálním nošení do práce mě datum nebo jiné info moc nezajímá. Jsme zvyklý sem tam kouknout i na digitální čas.

Jaké je měření teploty? Ještě jsme se chtěl zeptat nemáte obrázek jak vypadají hodinky v noci když svítí?

Uvažuji o koupi přes ebay koupi PRG 500T-7V (jsou stejné jen nemají rádiem řízený čas) Apoň doufám, že všechny ostatní funkce jsou stejné. Nemá je někdo kdo by mi to potvrdil? .

Předem díky za info.

Upraveno uživatelem Kulíšek31
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...