Přejít na obsah

Nové šestiválcové primky


Doporučené příspěvky

Mám trochu obavy, že mě jako staří primkaři sepsíte při předvedení mého nového kusu. Ale kam s tím jinam, když na přístrojovce je nápis PRIM a jiný podobní oddíl tu není. Je to vidlicový šestiválec s otevřeným srdcem o obsahu 35 šutrů poháněný automatikou - model 7N83GFH3, velikost pouzdra 38x49 mm. Na přístrojovce jsou kromě hodin ukazatel data, dne v týdnu a měsíce, zespodu průhled na motor. Vybavené španělským koženým tahem. Původní s červeným štepováním byl neohebný.

post-11025-020272200 1295122064.jpg

post-11025-066522700 1295122077.jpg

post-11025-099322000 1295122091.jpg

post-11025-026164000 1295122105.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne se nelibi produkce ani Eltonu ani Cinskyho MPM kvalyti Primu (viz tyto)

 

ale i kdyby na techto bylo napsano Patek Czapek nebo cokoli tak jsou desny...sorry, hrozna divocina pro me

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvar pěkný, design zajímavý, openheart špatný - nesedne k tomu a ručičkový ukazatel data nemusím.

 

MPM kontroverzní.

 

:)

 

No a když se Ti líbí, tak v pořádku :) ať Ti dělají radost!

Upraveno uživatelem Martz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle divoký designy nejsou nic pro mě, ale poměr cena/výkon je OK, to že tě tady místní militantní primkaři budou lynčovat si věděl, tak co víc říct :) Pokud se líbí tobě tak OK :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové děkuji za vaše názory. Hodinky jsem koupil na výstavě hodinek v Holešovicích na podzim loňského roku za hodnotu ,která opravdu vyjadřuje dobrý poměr cena/výkon, přičemž právě kontroverzní vzhled mě fascinoval. A jak vidím jejich kontroverze "povzbudila" i Vaši PRIMa komunitu. Díky za názory - řekl jsem si o ně. Jinak vlastním i NOS originální pyžamo (jak ho předvádím o pár bloků dál)

post-11025-089292100 1295125333.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za názory - řekl jsem si o ně.

Ale no tak... Žádný mazec se nekonal. Je dobře, že jsi to tady dal. Člověk aspoň vidí, co všechno se vyrábí (a prodává :-) ) Mně se tedy ty hodinky také nelíbí, skutečně je těžké poznat, kolik je hodin. Jako sběratelský kousek určitě ano. Na praktické nošení - hm, nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,

když bych tě jeden den viděl na ruce s pyžamovkama :smile_anim: a další s s touhle náramkovou matějskou, :sad01_anim: tak bych byl totálně zmaten.....:worried_anim:

 

Díky za Vaše názory, očekával jsem je. Faktem je, že občas vymetám malá soukromá hodinářství po Praze, kde pokud je mám na ruce, vzbuzují spíše vstřícnou pozornost.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...