Přejít na obsah

Seiko Orange Monster


Doporučené příspěvky

Po dlouhém čekání, až se nějaké Orange Monstra objeví v sekci Prodej a nebudou pryč rychleji než stačím zareagovat, se konečně dostalo i na mne a díky bezchybnému obchodu s milosklikarem je mám doma. Myslím, že k této klasice není potřeba slov, tak jen pár fotek narychlo splácaných :)

 

post-5722-069637100 1295297031.jpg

 

post-5722-085133200 1295297037.jpg

 

post-5722-015831600 1295297044.jpg

 

post-5722-041646000 1295297050.jpg

 

Jen bych si rád nechal poradit od zkušených, kde a jakou koupit oranžovou gumu, popřípadě pásek, tak aby seděl s barvou hodinek. Kubson měl na webu pěkný gumový pásek, ale u oranžové má poznámku, že již nedostupné.

 

Díky za každé tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak orange kaucuk je doma, vcera to dorazilo, byl jsem prekvapen rychlosti s jakou to dorazilo. Barva krasne pasuje, akorat ted musim v okoli najit nejakeho hodinare, ktery mi to vymeni, protoze sam na to nemam nastroje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manzelce se oranzove Monstra hodne libi a z toho oranzoveho kaucuku je nadsena. Ale Monstra jsou pro ni velka, chtela by neco oranzoveho.

Loni tady nekdo daval fotku, kde byly na chlapske ruce oranzove Monstra a na damske nejake oranzove Seika(?), ale zaboha ji nemuzu najit. Nevite nekdo co to bylo za hodinky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"instalace" cehokoliv krasnou slecnou je okoliu vysoko prospesna;-)) a dobre sa na to diva hlavne. Tak uz len aby prislo to leto, ze ? Ja okolo nich magorim a stale cuknem v poslednej chvili. Za pekne peniazky podarene a pekne watche!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...