Přejít na obsah

Hodinky pro ženu


Doporučené příspěvky

Hezké odpoledne chronomágové,

 

kamarád mi pověřil výběrem hodinek pro ženu. Jeho cenová představa je kolem 30k, pokud by ho něco okouzlilo, asi by dal až 50k. Já navrhoval B Cockpit Lady, či TH Aquaracer, případně Omega Constellation. S dámskýma Bečkama a TH mám osobní zkušenosti. Vidím to tak, že TH a Bečka jsou si skoro v tomto případě rovny, jen u TH člověk ušetří 50% ceny. Jak známo, ženy preferují quartz. Kamarád by sice raději automat, ale nechal se ode mě přesvědčit, že ženám je pohodlnější baterie. Samozřejmě je ve hře i Constellation s automatem. Navrhoval jsem i R Lady Datejust, ale to je podle mě už moc...

 

Mám sice jasnou představu, ale tak víc hlav víc ví, takže pokud Vás něco vhodného napadá, sem s tím. Abych to blíže specifikoval, ona by raději něco sportovnějšího a na kovu, velikost mezi 30-40mm, s tím, že optimum je kolem 35mm. Pokud snad máte někdo něco podobného na prodej, nabídky rád předám dál ;)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to nemusí zrovna jóóó znít (ta značka), tak mi přijde dobrá volba tohle. Dělají je i na kaučuku. Hamilton Seaview Medium 37mm. Obzvlášť ty bílý na bílém kaučuku jsou prima sportovní kočičí hodinky.

post-7085-092682100 1295364537.jpg

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeším teď v podstatě totéž, sportovnější ne moc velký kukačky zvučnější značky pro ženskou. Pokud není chronomagorka, tak jedině baterkový :smile_anim: .

 

Koukali jsme na B Colt Oceane, ty se mi moc nelíbily, asi proto, že Béčka všeobecně nejsou můj šálek čaje, ale vkus se může lišit.

 

Tagy mě taktéž moc nepřesvědčily.

 

No a málem jsem přehlídl klasiku, která to nakonec asi vyhraje, Omega Seamaster s černym cifrem, modrá je problém, ženy budou přemejšlet, jestli ladí k fialovohnědozelený mikině a pod. :D.

 

Existuje elegantní dámská verze bez trčícího He ventilu 28mm, nebo klasický mid-size, ty mají 36mm, což mi přijde úplně akorát řekl bych. Cena plus mínus v limitu a navíc Omega má zvuk i mimo chronomagorskou obec, takže se bude moct vytahovat před kámoškama :D .

 

Edit: Maty byl rychlejší :smile_anim:

Upraveno uživatelem xjr1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem sve zenusce koupil cerne quartz bondovky ve stredni velikosti...a sklidil jsem velky aplaus. Pro slecny/zeny super hodinky.

 

Mohu i dodat foto na tenke rucce ;)

 

 

 

Tenhle nápad mi zaujal, pokud bys měl fotečku, klidně jí přidej, budu jen rád, díky ;)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to nemusí zrovna jóóó znít (ta značka), tak mi přijde dobrá volba tohle. Dělají je i na kaučuku. Hamilton Seaview Medium 37mm. Obzvlášť ty bílý na bílém kaučuku jsou prima sportovní kočičí hodinky.

 

Souhlasím s honzou71,mě se ty hamiltony dlouho líbí,nejsou sice nějak echt sportovní ,ale jsou velmi pěkné.Jen se zeptám kolik cena?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem přeposlal vaše návrhy kamarádovi mailem. Mně osobně se ten nápad se Seamasterama moc líbí. Kamarád je má taky, ovšem ve větší verzi, takže by jim to stylově ladilo. Přeposlal jsem mu i fotky, tak uvidíme, ještě jednou díky :) Jinak jak jsem psal, kdybyste něco podobného někdo prodávali, nabídněte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem přeposlal vaše návrhy kamarádovi mailem. Mně osobně se ten nápad se Seamasterama moc líbí. Kamarád je má taky, ovšem ve větší verzi, takže by jim to stylově ladilo. Přeposlal jsem mu i fotky, tak uvidíme, ještě jednou díky :) Jinak jak jsem psal, kdybyste něco podobného někdo prodávali, nabídněte...

 

I kdyz uz se na zaklade fotek zda rozhodnuto, stejne bych jeste zkusil zamichat poradim -> co Breitling Superocean Heritage 38mm? Delaji je na krasnym kovovym tahu ktery sam o sobe vypada jako sperk) a na vyber je modra, hneda a cerna varianta. Moc hezky.

Napr. Breitling Superocean Heritage 38mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kdyz uz se na zaklade fotek zda rozhodnuto, stejne bych jeste zkusil zamichat poradim -> co Breitling Superocean Heritage 38mm? Delaji je na krasnym kovovym tahu ktery sam o sobe vypada jako sperk) a na vyber je modra, hneda a cerna varianta. Moc hezky.

Napr. Breitling Superocean Heritage 38mm

 

Já nerozhoduji, jen postupuji návrhy a fotky dál... Tyhle mě nenapadly, díky, připojím je do dlaší várky. Dnes mi poslal kmarád mail, že přes záplavu hodinek ve schránce přehlídnul důležité faktury, asi budeme muset založit chronomail, nebo ho raději dokopu na chronomag :gunsmilie:

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...