Přejít na obsah

Mají tyhle nomosky avizovanou cenu?


Doporučené příspěvky

Už víc jak týden uvažuji o těchhle zlatých nomoskách. Velmi se mi líbí. Ale cena je jasně nad mé možnosti, k milionářům mám daleko. Chtěl jsem se zeptat, co si myslíte, mají tyhle nomosky avizovanou cenu nebo jde spíše o sběratelský kus s kulatým výrobním číslem 200. Jinými slovy, kdybych je později prodával, dostanu tu peníze zpátky alespoň přibližně?

 

Nechci je do sbírky, chtěl bych je nosit. Faktem je, že i značkové zlaté hodinky (staršího data) se dají na aukro.cz koupit kolem 10 tisíc.

Upraveno uživatelem Snape
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už víc jak týden uvažuji o těchhle zlatých nomoskách. Velmi se mi líbí. Ale cena je jasně nad mé možnosti, k milionářům mám daleko. Chtěl jsem se zeptat, co si myslíte, mají tyhle nomosky avizovanou cenu nebo jde spíše o sběratelský kus s kulatým výrobním číslem 200. Jinými slovy, kdybych je později prodával, dostanu tu peníze zpátky alespoň přibližně?

 

Nechci je do sbírky, chtěl bych je nosit. Faktem je, že i značkové zlaté hodinky (staršího data) se dají na aukro.cz koupit kolem 10 tisíc.

 

Ta cena úlet není, logicky navazuje na stávající řadu Nomosů. Kulaté číslo bych neviděl jako důvod ke zvýšení. Nabízí se i dráž, podle přepočtu z nomos klubu z euříků na USD to vychází plus mínus stejně. MYslím, že komentář o Aukru je v případě těchto Nomosek tak trochu zavádějící.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...