Přejít na obsah

SIOMON1206


Doporučené příspěvky

Chtěl bych tímto veřejně poděkovat :notworthy: členovi a skutečnému gentlemanovi Romanovi s nickem SIOMON1206, od kterého jsem ZDARMA "zakoupil" krabičku na Omegy, kterou nedávno inzeroval v sekci prodám. Včera jsem od něho dostal SZ s tím, že balíček dal na poštu a když jsem po něm chtěl číslo účtu, abych zaplatil aspoň poštovné + něco na kafe, tak mi odepsal, že to bylo pouze 49,- a že to tedy nestojí za řeč. Chtěl jsem napsat, že takový přístup jsem už dlouho nezažil, ale správně je, že jsem takový přístup snad ještě nikdy nezažil.

 

Ještě jednou děkuji :notworthy: a věřím, že se budu moct revanšovat aspoň na nějakém budoucím srazu....

Upraveno uživatelem sect
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsíci...

I já se přidávám s vřelou pochvalou.

A škoda, že jsem si nepřečetl sectův komentář před dnešní transakcí - poštovné 49,- netojí za řeč, ale když jsem ho zval na kafe, tvářil se, že mu dávám nejmíň Maybacha. :D

 

SIOMON1206 - vstřícný a spolehlivý člen s mým srdečným doporučením.

 

c.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Nešlo sice o hodinky, ale proběhla rychlá domluva v přátelském duchu, ještě rychlejší předání a ani to slíbené kafe jsme nestihli, vlastně ani nevím, co měl kolega na ruce (jsem převážně Primkař, omluvte moji ignoranci). Prostě málo času, škoda. Ale obchodování s Romanem mohu všem doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • Po roku...
  • po měsících...

Příkladný obchod hodinkového charakteru. Bez zbytečných okolků, čistý čas obchodu od projevení zájmu, přes kontrolu u AD až po platbu a předání shrnuto do 15min.

Plus kafe se super pokecem. Romana doporučuji všemi deseti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...

Skvělá komunikace, vstřícné jednání, a předáni téměř okamžitě, nehledě na vzdálenost. Opravdu gentlemanský, seriózní a férový přístup!

Velice děkuji za obchod! Jiří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Musím se přidat, akorát toho bylo trochu víc.. Veřejně děkuji za pomoc jak s prvním obchodem ohledně Béček, tak dalších hodinek, mám přes Romana troje hodinky (celkově 4ks) a jednání opravdu nadstandardní. Dále mi pomohl zařídit obchod v Praze od prodejce a dovezl čtvrté hodinky až do Ostravy, kde si zároveň udělal krátkou víkendovou dovolenou. Kdybych se nakonec nerozhodl jinak, mám přes něj tento týden páté hodinky. A to nemluvím o dalších x maličkostech, propojení nového pásku na IWC od prodejce apod. Jsem velkým dlužníkem… Roman má gentlemanský přístup k věci a když dá slovo, tak platí beze zbytku. Za vše moc děkuji a s klidným srdcem všem doporučuji. 

Upraveno uživatelem PetrSefl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...