Přejít na obsah

Hodinky na moto


Doporučené příspěvky

Ahojte

 

Zatial som len neskuseny chrono-zaciatocni ale snazim sa to pomaly menit

 

Chcel by som poradit pri vybere hodiniek primarne urcenych na nosenie na motorku, teda presnejsie scootry ( pri 500cm to uz je asi motorka ale ma to stale variator )

Podmienky na ne su dost hrube... lachka citatelnost, otrasuvzdornost, stopky , kazda dalsia ficura je velmi vitana

 

Hodinky mi uz raz pri pade zo scootra ochranili ruku , teda aspon od cestnych lisajov ( v asfalte zostala riadna ryha, na ruke len modrina ) tak pre dalsi podobny pripad

 

Vopred dakujem za rady Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach tie MV Augusta Brutale su krasne, , na tie bude cas ked uz bude Brutale v garazi

 

Asi najyhodnejsie najme cenovo su tie Gcka, len neviem ako s citatelnostou tych rucickovy, vyzera to ako prilis velky kolotoc na rychle zistenie casu

 

Nemate niekto skusenosti s nosenim hodiniek na bunde? cas na palubovke nevidim pre drziak na navi a zas mat hodinky pod bundou a vkuse odhrnovat bundu no neviem...

 

Tak trosku spresnenie , citatelne hodinky ( asi najskor digi ) so stopkami, dost masivne a asfartuvzdorne :)

 

Dakujem za rady ktore prisli, a ktore pridu

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nosím na motorku normálka mechanické Seiko, nebo obyč. digi Casio. Minulý rok v pohodě quartzové Hanowa Sealander. Čitelnost 1A, když budou na řemeni, půjde to i přes bundu v pohodě.

Ergo doporučil bych osobně Monstra nebo Hanowy.

post-523-061998800 1295791477.jpg

post-523-046215000 1295791492.jpg

post-523-019934400 1295791503.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sám jsem se sebe ptal, co se nejvíc hodí k motorce, tak jsem to zkusil porovnat a vyfotit, myslím, že udjou všechny, jen ta dámská Bčka nenosim :D Ale vážně, pokud jdu na motorku, beru si Seika, jsou to quartzky, navíc určené na potápění, takže by měly vydržet hodně, ale za jízdy na ně stejně nekoukám, mám hodiny na palubce a spriny si neměřim... V každém případě doporučuji něco s nelesklou lunetou, ta rychle chytá šrámy. Když je mám v letních měsících pod odlehčenou bundou, mají tendnce nějaké šrámy, nachytat, holt to není kašmír no...

post-2928-090288500 1295794635.jpg

post-2928-013940900 1295794641.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ideální je si myslím něco levnějšího, menšího a placatějšího, třeba seiko military, aby nepřekážely v rukávu a v případě kolize nebyla škoda velká..

 

Nejrozumnější je hodinky na moto nenosit, při pádu ti spíš ublíží a navíc se rozbijou, ale osobně si na ruku taky vždycky něco plácnu:-). Většinou seiko skx009.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, tahle tvoje fotka se mi vždycky vybaví, když se řekne hodinky na moto:-)

 

Edit: teď koukám, že v původním zadání byly požadovaný funkce (chrono..) takže jsme asi mimo..

Upraveno uživatelem xjr1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, stopky. Nestačila by otočná luneta? :)

XJR1 - jj, military pětky perfektně v létě posloužily. Je fakt, že pod bundou je člověk nevnímá, otřesy z moto (Honda) jim nevadily, no, otřesy tam skoro nejsou. V noci svítily jak světlušky, které se nacpaly aditivem a nevadilo jim ani, když trochu zmokly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem za rady ( ad volfda krasny burgman, 650? )

 

K tej otocnej lunete to asi nie, chodim 20km trasu velmi casto, a zaujimaju ma casi za ktore to spravim

 

Dufam ze sa mnohym nevyhodia vyrazky po tele, ale asi to vidim nakoniec na shocky, dake digi s dobre citelnymi cislickami

 

Nieco ako G-7800 alebo GD-100 ( pride mi , ze na vela g-shockoch su hodink velke ako tanier, a cas je na nom strasne malicky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...