Přejít na obsah

Zajímavá krabička


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 62
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Martin Kabat

Pěkný český hodinky na ruční nátah,ale ..... se z nich veřejně jako nějakej lůzr teda určitě nemusím. I když Primky mám rád a nosím jich několik, spíš ale preferuji Swiss Made.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš, Martine Kabáte, většina těch, kteří projevují nemalou radost z hodinek druhých, má patrně dostatečně vysoké seběvědomí (ne nadbytečně vysoké) a ani je nenapadne si myslet, že by se tímto projevem nějak věřejně zhodili. A to je určitě dobře. Sdílená radost je dvojnásobná radost, jak tady kdysi kdosi pronesl. A to, že ty máš patrně příliš nízké sebevědomí a kompenzuješ to hrdinskými řečmi, je spíše případem pro psychologa a nikoliv záležitostí tohoto fóra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se pro Martina přimlouvám rovnou pro psychiatra,tady psycholog stačit nebude. I když i na opačné straně barikády by nebylo od věci jej občas navštívit. Jen závidí že je nemá,to je jasné. Takový krásný hodinky! Je to nedostupný Svatý grál pro mě a troufnu si říci, že i pro všechny ostatní primkaře co jich na světě je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine Kabáte:

hlásím se mezi ty "nějaký lůzry". Nikoliv překvapivě, to o sdílené radosti je nejen moje hláška, ale i filozofe. Když si zabrousil k tomu Swiss Made, měl jsem skutečné Swiss Made Stars, JLC, Breguet, Zenith, Panerai, IWC, Breitling, Omega... přesto je pro mě, jako pro každého normálního CZ a SK chronomagora, Orlík nezpochybnitelným grálem, zdaleka totiž nejde jen o "pěkný český hodinky".

 

edit: Orlíky mám, nic mi to ale nebrání poklonit se před každým objeveným kusem

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine Kabáte:

hlásím se mezi ty "nějaký lůzry". Nikoliv překvapivě, to o sdílené radosti je nejen moje hláška, ale i filozofe. Když si zabrousil k tomu Swiss Made, měl jsem skutečné Swiss Made Stars, JLC, Breguet, Zenith, Panerai, IWC, Breitling, Omega... přesto je pro mě, jako pro každého normálního CZ a SK chronomagora, Orlík nezpochybnitelným grálem, zdaleka totiž nejde jen o "pěkný český hodinky".

 

edit: Orlíky mám, nic mi to ale nebrání poklonit se před každým objeveným kusem

 

Tak já se taky hlásím a to ještě ani Orlíky nemám - ale ono to přijde. A je to kus naší historie, na který můžeme být hrdí. A mám radost z každého nově objeveného kousku a samozřejmě taky vám je všem závidím. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se na Martina nezlobil, prostě jen trochu nešikovně napsal, že na nich nic extrovního nevidí a že preferuje švýcarské hodinky. Já když se namažu, tak píšu taky pěkný píčoviny a ve svém stavu předpokládám, že to tak bude vnímáno i v situaci, kdy nejsem schopen najít smajlíka, aby to bylo všem jasné. Nebral bych to tak důsledně podle hesla "Kdo nejde s námi, jde proti nám". Nezdá se mi, že by někdo takhle reagoval jen proto, že Orlíky nemá, nebo že závidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...