Přejít na obsah

PRIM RIDER 52 II


Doporučené příspěvky

Tak jsem na stránkách primu shlédnul nový model - rider s novým ciferníkem a prim automatem 98 - nááářez !! Hned těsně vedle mých oblíbených Graham London :D Jen nerozumím tomu, proč píšou 10 jako IO, vždyť to tam přímo řve.

 

 

bohužel já manták sem neumím postnou ty fotky a tak - jen aby to nezapadlo.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Vypadají jako slabomyslný medvídek zkřížený s chromou liškou s číselníkem místo xichtu.

 

Teda cigi! Doteď jsem se domníval, že máš vkus, i když poněkud ulítlý. Ale tahle hrůza? A srovnávat to s Grahamem? Už to nehul. A IO se mi docela líbí a skeletonový ručky taky. Vlastně jen ten šílenej koncept pouzdra...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadají jako slabomyslný medvídek zkřížený s chromou liškou s číselníkem místo xichtu.

 

Teda cigi! Doteď jsem se domníval, že máš vkus, i když poněkud ulítlý. Ale tahle hrůza? A srovnávat to s Grahamem? Už to nehul. A IO se mi docela líbí a skeletonový ručky taky. Vlastně jen ten šílenej koncept pouzdra...:(

 

 

vždyť primákovo těsně vedle, lze přeložit do obecného jazyka jako: "úplně mimo" ....... :D :D Je to taková česká cesta stejným směrem, jako graham, přesně v primácké tradici. Přitom by stačilo tak málo ....... a byl by to nejen nááářez.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzdro mne taky moc neoslovilo, ale cifr a ručky celkem dobré, až na jednu maličkost:

 

popis předmětu:

Typové označení: 98-077-331-00-1

Modelová řada: Sport

Typ hodinek: motorkářské

Konstruktér: Petr Andrš

Designér: Michal Jelínek a Petr Andrš

Kalibr: PRIM kalibr 98

Počet kamenů: 22

Rezerva chodu: 40 hodin

Zobrazení času: 3 ručky a datum

Druh strojku: mechanický s automatickým nátahem

 

Asi jsem blbej, ale já tam datumové okénko nikde nenašel. Leda že by bylo vzadu v průhledu.

Upraveno uživatelem Honza.manta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná je to datum schované pod ručkama.

 

Musím napsat, že mně se to pouzdro moc líbí, ať si klidně připomíná roztomilá zvířátka, jen mohlo zůstat leštěné. Ručky považuju za originální a velmi povedené, jen by kovové asi tak nesplývaly s číslicemi.

 

Ale jinak jaj vaj. Ciferník připomíná kreace od MPM - sorry, eltone. A průhledné dýnklo s rotujícím rotorem je asi opravdu inspirované zanusskou.

 

Na přání ti je ale vyvedou odolné povětrnosti, to pro ty, pro které je sněžný skútr životní nutností :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak to me se vic libi tento model. Jenom ta datumovka mi tam sakramentsky chybi. misto trojky bych dal datum a misto devitky bych dal den.

 

Take se mi libi Rider Jawa. Jen se snazim porad pochopit, jakou ma vazbu detailni logo na vterinovku s celkovym konceptem cisteho designu. Pokud tam je takovy detail, tak meli cifernik dookola opatrit jemnymi carkami (neco jako u Igenu, ale daleko drobnejsi). Jasne, ze respektuju prani zakaznika.

post-15163-043848300 1299917038.jpg

post-15163-028871800 1299917616.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych řekl něco tak výstižného a současně tak vtipného jako Kamil, ale tady mi zůstává rozum stát víc než jindy... :suicide_anim:

Pokud to pánové Jelínek a Andrš dělali za víc než za kafe a párek v rohliku, tak by se majitelé Eltonu měli zamyslet nad tím, zda jim někdo ten podnik netuneluje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych řekl něco tak výstižného a současně tak vtipného jako Kamil, ale tady mi zůstává rozum stát víc než jindy... :suicide_anim:

Pokud to pánové Jelínek a Andrš dělali za víc než za kafe a párek v rohliku, tak by se majitelé Eltonu měli zamyslet nad tím, zda jim někdo ten podnik netuneluje :D

 

Na výstavě 600 let.. jsou v reálu a je to ještě horší než na fotkách. Velikost, patvar a provedení ciferníku, za které by se i v MPM měli stydět.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...