Přejít na obsah

Nález v gauči


Uncle Max

Doporučené příspěvky

:offtopic:

sorry za offtopic, ale vsimajte ten obraz :) Jezis asi chodil pravidelne do posilky.. ma celkom namakane ruky.. a ty dvaja minirambovia to iste.. :)

:offtopic:

 

a k teme: pribeh to je vazne ze rozpravkovy.. ale na fotkach vyzeraju vporiadku.. puzdro, dial, tah, .. no chcelo by to pohlad na strojcek

 

a teraz vestba do buducna:

Pan ich bude chciet predat.. a kedze sa v tom nevyzna a nevie kde by ich strelil, tak si sa ponukol, ze ich skusis predat cez toto forum.. :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 136
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Tak a teď ještě jednu o Karkulce a do postele. Že by nikomu nechyběly Rolexy a někdo, kdo o tom nic neví si je dá na ruku? Nejsou tak zajímavé desingem, aby je laik docenil a při nálezu si je hned připnul nas zápěstí. Já to prostě beru jako pohádku. Ale docela dobrá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a teď ještě jednu o Karkulce a do postele. Že by nikomu nechyběly Rolexy a někdo, kdo o tom nic neví si je dá na ruku? Nejsou tak zajímavé desingem, aby je laik docenil a při nálezu si je hned připnul nas zápěstí. Já to prostě beru jako pohádku. Ale docela dobrá.

 

Pokládáš otázky, na které si sám odpovídáš.:-) Ano, lidem, kteří umřou většinou už opravdu nic nechybí. Právě kvůli tomu, že nejsou zajímavé si je laik dá bez obav na ruku, protože jejich cenu neodhadne. Kdyby vypadaly, že jsou ze zlata, to už by s nimi nejspíš někam běžel ptát se na cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaká může být asi cena takovýchto hodinek ?

 

Mozna nulova a mozna vysoka. Historka je sice usmevna, ale fotky me matou. Pokud dobre hledam, tak jediny Submariner s WR 100m je ref. 5508 a ten ma kazdopadne jine dynko. Pak se mi nezda spona, kde chybi vyrazene cislice a logo je "rozmazle". Naopak pouzdro vypada realne a nejvic me zarazi ciselnik, ktery je, jak kdyby zrovna vyjel z fabriky... Zatim nevim, ale zustavam krajne neduverivy. Budu zkoumat dal, ale zatim jsem v praci, jeste tu musim neco dodelat a pak jdu na squash, takze sem jeste vecer zvedave nakouknu a podivam se na to podrobneji zitra.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna nulova a mozna vysoka. Historka je sice usmevna, ale fotky me matou. Pokud dobre hledam, tak jediny Submariner s WR 100m je ref. 5508 a ten ma kazdopadne jine dynko. Pak se mi nezda spona, kde chybi vyrazene cislice a logo je "rozmazle". Naopak pouzdro vypada realne a nejvic me zarazi ciselnik, ktery je, jak kdyby zrovna vyjel z fabriky... Zatim nevim, ale zustavam krajne neduverivy. Budu zkoumat dal, ale zatim jsem v praci, jeste tu musim neco dodelat a pak jdu na squash, takze sem jeste vecer zvedave nakouknu a podivam se na to podrobneji zitra.

 

Mrkni na ten odkaz z Ebay, který jsem dal hned v prvním postu. Mně ty hodinky přijdou identické. Hodinky mají odřené plexi v pravém horním rohu a v té samé části také trochu lunetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a teď ještě jednu o Karkulce a do postele. Že by nikomu nechyběly Rolexy a někdo, kdo o tom nic neví si je dá na ruku? Nejsou tak zajímavé desingem, aby je laik docenil a při nálezu si je hned připnul nas zápěstí. Já to prostě beru jako pohádku. Ale docela dobrá.

 

Můžeš si prosím dát jiný avatar? Přesně tento tady už používá jeden starý pacient, tak abysme si vás nepletli? Díky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, tomu neuvěříte. Dnes jsem viděl na jednom starším kolegovi (57 let), kterého nevídám tak často, docela zajímavé hodinky. Už z dálky mě upoutaly, tak jsem si říkal, že se na ně kouknu blíž. Povídám: "Máte zajímavé hodinky, můžu se podívat?". Odpovídá: "Ale jistě, vy se v tom vyznáte? Potřeboval bych s něčím poradit". Koukám blíž a ony to byly pěkně zachovalé Rolex Submariner Oyster Perpetual. Jedná se přesně o tento typ Rolexů: http://cgi.ebay.com/Rolex-Submariner-5508-Vintage-100m-330ft-No-Crown-Guard-/110640795406?pt=Wristwatches&hash=item19c2b48f0e

Ty jeho mají trochu odřené sklo a lehce v jedné části lunetu, jinak jsou v lepším stavu než výše uvedené z ebay. Nedalo mi to a ptal jsem se, kde je našel. Odpověď mě rozbila. Strýček, který dříve nějaký čas pracoval ve Švýcarsku umřel a při vyklízení jeho bytu je kolega našel zapadlé v gauči!!! Kolega neměl tušení co vůbec našel, v hodinkách se nevyzná, divil se, že se mu po nenošení zastavují (nezná automaty) a ani neuměl zašroubovat vodotěsnou korunku. Vzhledem k tomu, že vím, že není v nejlepší finanční situaci, manželku teď vyhodili z práce, on má do důchodu ještě nějakých pár let, tak mě ani nenapadlo se pokoušet ho o ty hodinky kvůli jeho neznalosti nějak nevýhodně připravit. Upozornil jsem ho, že mají velkou cenu, ukázal jsem mu ty na ebay.com a doporučil jsem mu ať se na servis jde zeptat k Dušákovi. Chudák byl z toho úplně pryč, ale moc mi děkoval.

Proč já tohle někde nenajdu v gauči!!! :-(

 

Historka jiste pekna, ale ... Kdyz neumel zasroubovat korunku (tak ji asi neumel ani vysroubovat) a divil se, ze se hodinky zastavuji, jak uvedl hodinky do chodu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Historka jiste pekna, ale ... Kdyz neumel zasroubovat korunku (tak ji asi neumel ani vysroubovat) a divil se, ze se hodinky zastavuji, jak je asi uvedl do chodu?

 

Já myslím, že je prostě nemehlo. Vyšroubování mu asi šlo. Když chceš ovšem korunku zašroubovat, tak ji musíš přitlačit a potom teprve šroubovat. To na něj bylo asi příliš složité. Jinak hodinky natahoval jako natahovací hodinky. Tak uvedeš automat do chodu a pak už se natahovaly samy běžným nošením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...