Přejít na obsah

Nález v gauči


Uncle Max

Doporučené příspěvky

Je mi jasné, že vyvolávací a prodejní cena se může velmi lišit. Oběma směry.

 

Já osobně nechápu, že by byl někdo ochoten zaplatit US $12,000.00 za takovéto hodinky. Pro mne je to totiž velká hromada peněz.

 

Pochopil bych dát takové peníze za nějakou malou limitku a třeba za pár let je a prodat se ziskem, nebo je mít jen ta pro radost. Ale za toto bych takové peníze nedal, i kdybych jich měl hodně.

 

A co VY ? Kolik $ byste za ně dali ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 136
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Je mi jasné, že vyvolávací a prodejní cena se může velmi lišit. Oběma směry.

 

Já osobně nechápu, že by byl někdo ochoten zaplatit US $12,000.00 za takovéto hodinky. Pro mne je to totiž velká hromada peněz.

 

Pochopil bych dát takové peníze za nějakou malou limitku a třeba za pár let je a prodat se ziskem, nebo je mít jen ta pro radost. Ale za toto bych takové peníze nedal, i kdybych jich měl hodně.

 

A co VY ? Kolik $ byste za ně dali ?

 

pokud bych mel rocni prijem 10Mkc a vice a tento druh hodinek by mi byl blizky, pak bych nemel zadny problem to za ne dat, kdyz bych mel chut si udelat radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle mého názoru by měly být následující kroky takovéto:

 

  • Zajít k Bechyněmu aby je otevřeli a zkontrolovali pravost
  • Uděláš fotky strojku
  • Rozmyslíte si s majitelem, jestli není škoda se jich zbavovat

Rolex Submariner 6536/1

http://www.chrono24....--id1194099.htm

 

Lidi od Steinera znám osobně, jsou to znalci, milovníci a také obchodníci s Rolexkami. Když už nikdo jiný, oni by je určitě odkoupili do své vitrínky 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle fotek nepoznám, jestli je to originál nebo ne. Příběh je až pohádkový, ale proč ne. Já osobně jsem si své "štěstí" vybral nákupem Heuer Silverstone u hodináře za 850,- Kč...

 

Nicméně není to tak dlouho, co tu byly Rolexky po strejdovi, kterému je dal před lety šejk - podle fotek většina potvrdila originalitu, šťastný majitel se s nima chystal k Bechyněmu a pak už jsme se o příběhu nic nedozvěděli, ač bylo slibováno...

 

EDIT: byl to děda, ne strejda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://ndtradingcorp...products_id=326

skladačka ?

 

Ciferník je nezvykle zachovalý, i barva je trošku odlišná. Tritium jde léty spíše do žluta až žlutooranžova.

 

na tom odkazu je v textu napsano, ze to je skladacka. nebo jsi tim myslel ty zdejsi v gauci nalezene, ze jsou skladacka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://ndtradingcorp.com/zen/index.php?main_page=product_info&products_id=326

skladačka ?

 

Ciferník je nezvykle zachovalý, i barva je trošku odlišná. Tritium jde léty spíše do žluta až žlutooranžova.

 

Jak jsem pochopil, tak tyto Rolexy z odkazu mají některé díly vyměněné za nové, což asi trochu snižuje hodnotu. Jinak 12 tis. USD je podle mě přehnaná cena, někdo to prostě zkouší.

 

Pozor, kolega mi na závěr, když jsem je fotil říkal, že je prodávat nehodlá. Samozřejmě nevím, do jaké míry mu můžu věřit. Klidně se může stát, že to třeba odkáže dětem a nebo s tím příští týden někam poběží, těžko říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nicméně není to tak dlouho, co tu byly Rolexky po strejdovi, kterému je dal před lety šejk - podle fotek většina potvrdila originalitu, šťastný majitel se s nimi chystal k Bechyněmu a pak už jsme se o příběhu nic nedozvěděli, ač bylo slibováno...

 

Nemáš prosímtě odkaz?

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem pochopil, tak tyto Rolexy z odkazu mají některé díly vyměněné za nové, což asi trochu snižuje hodnotu. Jinak 12 tis. USD je podle mě přehnaná cena, někdo to prostě zkouší.

 

Pozor, kolega mi na závěr, když jsem je fotil říkal, že je prodávat nehodlá. Samozřejmě nevím, do jaké míry mu můžu věřit. Klidně se může stát, že to třeba odkáže dětem a nebo s tím příští týden někam poběží, těžko říct.

 

Autentické díly jsou to co dělá jejich cenu. Pokud jsou poskládané ( podle ciferníku bych to tak nějak viděl ) tak je cena mezi 3.500 - 4.000,- USD max! Viz odkaz který jsem nechal výše. Ale tenhle model v NOS stavu, s papíry a krabičkou, je prodejný kolem 8.000 - 10.000,- USD . Pokud má ještě nějakou historii, tak klidně výše.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem se potkal s otcem a všimnul si, že mám nový hodinky (no ono moster orange není těžký si všimnout,že) no a říkal, že někde v šuplíku viděl nějaký starý hodinky a že je tedy přinese ... jak já se modlím, aby to byly rolexky :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autentické díly jsou to co dělá jejich cenu. Pokud jsou poskládané ( podle ciferníku bych to tak nějak viděl ) tak je cena mezi 3.500 - 4.000,- USD max! Viz odkaz který jsem nechal výše. Ale tenhle model v NOS stavu, s papíry a krabičkou, je prodejný kolem 8.000 - 10.000,- USD . Pokud má ještě nějakou historii, tak klidně výše.

 

Na papíry a krabičku jsem se neptal. Trochu se na to bojím zeptat, protože když mi řekne třeba, že to vyhodil, tak mě trefí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč by tě mělo trefit? Jsou přece kolegy a ten je prodávat nehodlá...

 

Trochu to prožívám, víš. Těžko se smiřuji s tím, že se takovéhle věci dostávají náhodou do rukou lidem, kteří k nim nemají absolutně žádný vztah. Stát se to mně, tak z toho mám trojité Vánoce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra to je napinave ;o) ctu ty prispevky jednim dechem, ale je tam par bod...priklad: kdyz najdu hodinky a sam zadne treba nenosim , nesoupnu si je preci hned na ruku,

Pokud vubec nevedel co nasel, tak to nekam soupnu a nezajimam se o to....pokud pribuzny poridil Rolex asi byl lepe situovany

Vzit hodinky na ruku a nehybat s tahem...asi meli stejne rozmery ruky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...