Přejít na obsah

Chrono24


enslow

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 229
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 7. 1. 2021 v 14:09, Ondrej83 napsal:

Ahoj,

máte někdo zkušenost s koupí přímo od Chrono24 jako prodejce? Tvrdí, že mají ověřený původ hodinek atd.

Ano mám zkušenost. Kupoval jsem hodinky Sinn, prodejce byl Zeitaukzion GMBH, což jsem věděl, protože jsem měl nabídky zmapované. Tzn. kupovat hodinky přímo od Chrono 24 bude vždy nejméně riskantní. To dá přece rozum né.... 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové a co nové hodinky na Chronu. Kde je to většinou anglie, německo, polsko atd. Prodejci Trusted, tisice prodaných hodinek. Pozitivní hodnocení,  ale hodinky řádově o 1/3 levnější než AD nebo jiná nabídka na netu. Beru EU. Neřeším ceny japonsko a usa. Když to jsou funglovky. Je to ok dle Vás? Dovolí si tam někdo prodávat padělky? Nebo to je šedivka a doručení estonsko a podobně? Ale i kdyby, je na tom něco špatně?! Díky za názor. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je dôležité sa pred nákup spýtať, či už bola záruka spustená (a kedy), aby si nenarazil na síce nové a nepoužívané hodinky, ale po záruke. Ďalšia možnosť je, že hodinky sú stále u AD a predajca na chrone čaká na platbu, až potom hodinky zaplatí AD a to spustí záruku (väčšinou prípad, že hodinky nie sú okamžite k odoslaniu a ich dodanie trvá).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, koveras napsal:

Je dôležité sa pred nákup spýtať, či už bola záruka spustená (a kedy), aby si nenarazil na síce nové a nepoužívané hodinky, ale po záruke. Ďalšia možnosť je, že hodinky sú stále u AD a predajca na chrone čaká na platbu, až potom hodinky zaplatí AD a to spustí záruku (väčšinou prípad, že hodinky nie sú okamžite k odoslaniu a ich dodanie trvá).

Přesně tenhle připad, prověřoval jsem. Záruka bude vydaná k datu prodeje. Doručení nebude hned. Spíš mi jde o pravost a o to, když značkové hodinky vydá napřiklad estonec. Záruka platí i tady u AD? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 7. 1. 2021 v 14:09, Ondrej83 napsal:

Ahoj,

máte někdo zkušenost s koupí přímo od Chrono24 jako prodejce? Tvrdí, že mají ověřený původ hodinek atd.

Ahoj. Mam 1 dobru skusenost. Kupoval som MIDO v AD v Spanielsku. Vsetko prebehlo uplne v poriadku, dokonca som si overoval hodinky priamo u MIDO. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ch24 je cajk, nikde jinde není takovej výběr. Kupoval jsem teď 2x, první bez problému přišly, druhý jsou na cestě. Vždy si prolustruju prodejce a komunikuju s ním. Když se mi nezdá, tak jdu jinam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradíte kdo jste zběhlejší na Ch24?

Proběhla objednávka u kladně hodnoceného profesionálního prodejce. Odsouhlasili jsme cenu, na základě které jsem potvrdil objednávku a poslal platbu. V okamžiku objednávky/platby bylo zboží avizováno jako skladem, nebo ready to ship. Přibližně po týdnu jsem vznesl dotaz kdy přibližně budou odesílat zboží. Píšou mi, že zboží se jim nepodařilo získat od dealera ani z alternativního zdroje a že si můžu požádat o vrácení peněz.

Těsně po objednávce u stejné položky u ostatních prodejců zmizelo "skladem".

Jednalo se o jednu limitku, která se ještě na Ch24 dá najít (ale sporadicky a od okamžiku mé objednávky spíše na dotaz). Nabídková cena poskočila o nemalou částku hore u všech nabídek.

Asi s tím kromě vrácení peněz nějak nehnu, nebo je nějaká cesta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaplatíš to chronu24 kartou nebo paypalem nebo tak na ten "svěřenecký účet", prodejce ti pošle hodinky, ty po převzetí potvrdíš, že vše OK, chrono24 to převede prodejci. Komunikujou dobře a rychle, řešil jsem pár menších problémů a nikdy nebyl s ničim problém.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...