Přejít na obsah

Chrono24


enslow

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 216
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Právě teď, tombas napsal:

Tak vzhledem k ceně a výpalnému + DPH by už stálo za to si tam zajet osobně. Letenka vyjde na cca €150 a kdyby to nebylo úplně OK, budeš mít aspoň hezký výlet.

Tak to áno, keby nebola korona tak by som o tom aj uvažoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me je to velkej risk. Panove v prispevcich prede mnou uz v podstate vsechno rekli, ja mozna pridam argument, ze ty hodinky vypadaji lesteny a to na nekterych mistech dost blbe. Napriklad na dynku maji mit spravne kruhovej brus kolem stredu a ne podelne, jako ty v inzeratu. Takhle je to spravne(foto z webu):gm412-iwc-mark-9.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Frantik napsal:

Jinak predstava, ze jako letet do Turecka s prachama v kapse a tam nekde v kavarne na trzisti nebo na letisti kupovat vod týpka hodinky?!?!?!?! Ufff

A proč s prachama v kapse? Bankomaty snad mají i v Turecku ne? Napřed obhlídnu situaci, hodinky a dám si čas na rozmyšlenou a pak případně proběhne obchod. Taky už jsem byl v Istanbulu na 4 dny na nákupy, bydlel v hotelu... v čem je problém?

Buď ty hodinky chci a nechci riskovat zajíce v pytli nebo že příjdu o 70 litrů, nebo si počkám na jiné. To už není moje volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Karussell napsal:

Podle me je to velkej risk. Panove v prispevcich prede mnou uz v podstate vsechno rekli, ja mozna pridam argument, ze ty hodinky vypadaji lesteny a to na nekterych mistech dost blbe. Napriklad na dynku maji mit spravne kruhovej brus kolem stredu a ne podelne, jako ty v inzeratu. Takhle je to spravne(foto z webu):gm412-iwc-mark-9.jpg

Ďakujem za ďalšie postrehy, aspoň ma to nebude hlodať, že som do toho nešiel.

Trochu mi bolo podozrivé aj leštenie na spone, to tlačidlo na mikroextenziu by malo byť lesklé ale na foto vyzeralo byť brúsené.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, tombas napsal:

A proč s prachama v kapse? Bankomaty snad mají i v Turecku ne? Napřed obhlídnu situaci, hodinky a dám si čas na rozmyšlenou a pak případně proběhne obchod. Taky už jsem byl v Istanbulu na 4 dny na nákupy, bydlel v hotelu... v čem je problém?

Buď ty hodinky chci a nechci riskovat zajíce v pytli nebo že příjdu o 70 litrů, nebo si počkám na jiné. To už není moje volba.

Jojo. Tak vyberes cash na místě a jedes je odevzdat frajerovi výměnou za hodinky někam do centra Istanbulu  😉 Tak to hodně štěstí. Ale samozřejmě každý podle svého gusta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele chlapi, vzhledem k tomu, co psali kluci výše o leštění, broušení apod. to stejně asi neklapne. Já jsem tu cestu psal jenom jako jednu z možností a netvrdím, že to není tak trochu šílené a samozřejmě riziko okradení apod. tady je, ale poslat někomu prachy na účet bez jakéhokoli zajištění se prakticky rovná sponzorskému daru.

Osobně bych ty hodinky, resp. z takového zdroje, vůbec nekupoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

zdravím,

chcel by som sa spýtať a hlavne niaku radu dostať od skúsených milovníkov hodiniek, poslednu dobu sa mi hrozne začala páčiť značka Invicta pre svoju robustnosť. Na chrono24 som našiel jedneho obchodníka zo Singapuru ktorý ma v ponuke neskutočne vela hodiniek za rôzne ceny. Pozeral som si jeho profil priamo na chrone no piše sa tam že je to profesionalny predajca od roku 2012. Jedine čo ma trošku znepokojuje že ked som pisal priamo jemu tak nemá ani oficialnu stránku a ked som žiadal fotku hodiniek tak mi napisal že: We Cannot provide you picture of the watch as our watches are stored in warehouse.

Hodinky sa u nás predavaju okolo 500-600€, predajca ich ma v ponuke za 179€. myslíte si že sa dostanem po kupe ešte na väčšiu cenu ako na slovensku?

Hodinky: https://www.chrono24.sk/invicta/sea-hunter-chronograph-divers-quartz-32637-200m-mens-watch--id19870303.htm

Ďakujem za spätnú väzbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, invicta... no comment.
Ale k veci.
Hej, ma to asi nahadzane v sklade alebo su len u dodavatela/vyrobcu.

Je to asi taky predajca ako CW. Proste masovka a sedivka.
https://www.creationwatches.com/products/invicta-watches-307/invicta-sea-hunter-chronograph-divers-quartz-32637-200m-mens-watch-20723.html

Z CW bralo x ludi, aj ja, a vsetko v pohode.

Nezabudni si ale priratat dph, clo a poplatok za preclenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...