Přejít na obsah

Chrono24


enslow

Doporučené příspěvky

@Martin221 nakupu z Ch24 by som sa nebal, bezne tam kupujem, ale ak to pojde zo Singapuru, tak ako pise shaggy pocitaj s DPH 20%, clo a poplatok. Ten bude vyssi - kedze ide o tovar nad 150€, tak sa uz musi vyplnit plna colna deklaracia (do 150€ je zjednodusena). Takze pocitaj s minimalnym doplatkom 60€.

A k tym hodinkam. Priemer (bez korunky!) 58mm, vyska 23mm, sirka remienka 30mm...   Toto nie su naramkove hodinky, to je budik na opasku od obleku. Aj na zapasti 25cm budu vyzerat smiesne a nepatricne.

Len pre predstavu, ja mam zapastie cca 21cm a takto na nom vyzeraju hodinky s priemerom 50mm, vyskou 13mm a remienkom 24mm:

IMG_1928.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 216
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

dakujem za rady, k dizajnu no 100 ludi 100 chutí, ja mam predlaktie dosť veľké ale hlavne ja chcem hodinky na potápanie do niakej normalnej sumy... pretože ich budem mať na sebe pár krát do roka a celkom dost ludi mi odporučilo zrovna invictu. ale ak máte nahodou niaky postreh ktorý je dobré vedieť o značke popripade funkčnost a pod velmi rád si rozšírim info a spravím dôkladnejší nazor na tu značku poprípade sa jej vyvarujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle, na světě jsou dvoje nejhorší hodinky!!! Dobra zprava je, ze Invicta není nejhorší, ale ta druhá. Příšernej design, hovadsky modely, ruskej look, atd. Kdo ti je doporučil, je chorej mozek, který neví, co jsou hodinky. Invicta hodinky nejsou, je to kus hovna kolem ruky. Pro taxikáře, vekslaky a napichany testosterony ze smradlavyho fitka v suterénu.
Tak to je jen můj názor, no. Nicméně můj názor je tady většinou objektivní fakt!

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Martin221 napsal:

dakujem za rady, k dizajnu no 100 ludi 100 chutí, ja mam predlaktie dosť veľké ale hlavne ja chcem hodinky na potápanie do niakej normalnej sumy... pretože ich budem mať na sebe pár krát do roka a celkom dost ludi mi odporučilo zrovna invictu. ale ak máte nahodou niaky postreh ktorý je dobré vedieť o značke popripade funkčnost a pod velmi rád si rozšírim info a spravím dôkladnejší nazor na tu značku poprípade sa jej vyvarujem.

Tyhle hodinky ti mohl doporucit jen nekdo, kdo pod vodou v zivote nebyl (nebo leda tak v bazenu) Hodinovou a minutovou rucicku rozlisis az po vynoreni.

A jinak to opravdu zvaz, jak ti radi i ostatni. Nebudou ti delat radost dele nez par dnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vtom prípade vďaka bohu za toto forum, už teraz viem že henten typ hodiniek je fakt moc už. dneska som ich ma tu česť vidieť na živo na ruke a je to fakt ako budík za komáčov....

každopádne stále je ta otázka či sa celkovo oplati objednavať z chrono24 alebo je niaka lepšia vami overená stránka kde su cenovo dostupnejšie hodinky ako unas (samozrejme clo,dph a pod počítam).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hurá ....  🙂 Martine, teď vážně: Chrono24 není prodejce. Pouze prodej zprostředkovává. Takže výhodnost nákupu je případ od případu a na Chrono24 je to zcela nezávislé. Většina z nás však Chrono24 považuje za solidní prodejní linku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 minutes ago, Martin221 said:

vtom prípade vďaka bohu za toto forum, už teraz viem že henten typ hodiniek je fakt moc už. dneska som ich ma tu česť vidieť na živo na ruke a je to fakt ako budík za komáčov....

každopádne stále je ta otázka či sa celkovo oplati objednavať z chrono24 alebo je niaka lepšia vami overená stránka kde su cenovo dostupnejšie hodinky ako unas (samozrejme clo,dph a pod počítam).

 

Tak bud miestna inzercia alebo ako som pisal https://www.creationwatches.com/

Objednaval som od nich x kusov, vsetko prislo v poriadku. Vyberal som vzdy normalnu postu, nie DHL, a okrem posledneho pripadu z Januara to colnici nezachytili. Len je to bez skatulky. No teraz pozeram, ze tam uz taka moznost ani nie, dava to len DHL aj s moznostou predplatenie cla/DPH. A nemas medzinarodnu zaruku, co pri drahsich kuskov moze byt na skodu. Prave maju este zlavu 5% na vybrane kusky, kod BSW25.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Pepino777 napsal:

První byla, je a bude FESTINA :D

 

před 6 hodinami, Willie McBride napsal:

Na Festinky mi nešahaj, majú výsadné postavenie v mojej hodinkovnici ... sú prvé 😄

Nedráždi s nima Frantika ,ten je na to alergický,je ambasador značky Festina 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehtů jsem si doteď nevšiml :D strašný!

Jsem tak nějak očekával, že na chronu funguje nějakej základní kontrolní mechanismus, aby tam takhle očividný fíky nemohly být vůbec vystaveny... očividně chybná představa :eek:

Každopádně nahlášeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...