Přejít na obsah

Chrono24


enslow

Doporučené příspěvky

Zdravím ve spolek,

tak jsem se odhodlal k nákupu vysněných hodinek, narazil jsem na prodejce z Chrono24, na svých web. stránkách, inzeroval dodatečnou slevu 100CHF "at checkout", leč ta se nekonala, ani mi během týdne, neodpověděl, čím to. Platbu jsem tedy stornoval, a rozhodl se, protože je fakt moc chci, stejné hodinky, od stejného prodejce, pořídit přes Chrono 24, kde zatím vždy, vše šlapalo, jak hodinky😬... Od pondělí, prodejce kontroluje nabídku, nemám platební údaje, a hodinky tam pořád visí 😁 Brali by jste to, jako vykřičník před nákupem, nebo mají dovolené jako my, v parném létě? Prodejce má 98% pozitivních hodnocení, leč jeho letargie, mě vskutku ničí. Díky za názory 🙃!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 216
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Asi ten zmetek zjišťuje kde a za kolik by poptávaný krám zchrastil, tak jako většina “profesionálních” překupníků na Chrono24, co se v inzerci schovává za generické produktovky.  Spíš nechápu Tvou naivní představu, že někdo kdo nedodrží slovo napřímo se k Tobě bude na podobném zprostředkovatelském portálu chovat nějak slušněji :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pro mě překvapivé, zatím všechny obchody na Ch24 proběhly jak po másle, ze všech koutů Evropy doma za tři dny, zámoří za týden, a tady Švýcarský obchodník honosící se autorizovaným distributorem týden zvažuje, jestli vůbec pošle údaje k platbě 🤔 Napsat na podporu Ch24 jestli to jde nějak stornoval, vykašlat se na to, a koupit jinde, nebo něco jiného? Nerad bych, aby si za měsíc vzpomněl, že mi to teda pošle🤔

A uznávám, je to asi naivní, ale bohužel, první trpká zkušenost, a asi přílišný chtíč onoho kusu 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez ironie, já na tenhle přístup opakovaně narazil taky u “ne úplně běžných modelů” - a potom co mi 2/3 evropských “profi” překupníčků odepsalo že “kousek ihned k dispozici” je (za inzerovanou cenu) dávno “out of stock” a zbytek se nenamáhal odpovědět vůbec, byl jsem vesměs rád za soukromé inzerenty a svěřenecký servis. Falešné inzerenty samozřejmě můžeš napráskat a Chrono24 jim dotyčný inzerát smázne, ale jednodušší bývá se nabídkám kde je jen výchozí=cizí “produktovka” vyhnout, bez ohledu na hodnocení prodejce. A sídlo prodejce ve Švýcarsku už kvůli výpalnému beru spíš jako mínus, to můžu rovnou nakupovat za louží -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to nemilé, že to takhle kazí, tihle filutové, nicméně i takováto zkušenost, je zkušeností... Možná dobře, že mě to trklo teď, a neobjednal jsem to rovnou přes jejich web😁 Převod na účet a čekání než to sežene, by bylo asi nejmenší nepříjemností🤔 dnes uplyne lhůta, do kdy má prodejce předložit nabídku, a pak předpokládám, že to mohu nahlásit, a odstoupit od té koupě?

Upraveno uživatelem nizkotucnytvaroh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

#UPDATE prodejce objednávku zrušil, pro nemožnost ji dokončit 😁V návalu emocí, jsem objednal jiné, a ty už jsou zdravé, a celé doma 😬Status Quo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Nepoučen, jsem opět objednal přes Chrono24. Balík od 29.9. putuje z Barcelony, kde podle trackingu, je pořád, i když česká pošta už o něm ví, a dokonce mi už nabízí vyplnění celního prohlášení😁 akorát nerozumím proč, když balík je a) bůh ví kde, a b) ještě jde z EU...

Zajímavé, že druhé hodinky objednané týden poté z US, ještě ekonomickou, už jsou v ČR, a čekají na proclení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdravím pánové, čtu tady, že chrono24 je podle vás bezpečné...já furt nevim, nikdy jsem tam nenakupoval 😐

Mám jít na jisto a koupit od chrono24:

https://www.chrono24.cz/iwc/schaffhausen-ingenieur-automatik-titan-herrenuhr-saphirglas-ref-3227--id18415963.htm

nebo ušetřit a koupit klidně od soukromníka?

https://www.chrono24.cz/iwc/ingenieur-amg--id21416358.htm

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soukromníka bych se nebál, platba de stejně přes ch24 a posílaj mu peníze až když potvrdíš, že dobrý. Ale v tomdle konkrétnim případě bych se asi hluboce zamyslel, kupříkladu ten řemen na soukromnickejch je už úplně v hajzlu a nebude úplně snadný a levný ho nahradit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Máte někdo zkušenosti s vrácením platby z chrono24 a jeho délkou vrácení?

14.1. mi na chronu napsali, že brzy vrátí peníze za zrušený obchod, ale doteď mi peníze nedorazily

platil jsem on-line kartou a kupoval jsem přes soukromého prodejce, má to vliv na délku trvání vrácení platby?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, OWG napsal:

Máte někdo zkušenosti s vrácením platby z chrono24 a jeho délkou vrácení?

14.1. mi na chronu napsali, že brzy vrátí peníze za zrušený obchod, ale doteď mi peníze nedorazily

platil jsem on-line kartou a kupoval jsem přes soukromého prodejce, má to vliv na délku trvání vrácení platby?

Do 14 dnů by měli dorazit, taky jsem byl trochu nervózní:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Spok napsal:

Do 14 dnů by měli dorazit, taky jsem byl trochu nervózní:)

aha, mě tam v pátek vyskočila hláška že do dvou pracovních dnů to vrátí 

tak teď si mě překvapil :D 

samozřejmě jsem mezitím si domluvil s jiným prodejcem obchod s tím, že do týdne mu to uhradím a dneska jsme se domlouvali že max do 24.1. :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj přátelé.

Blíží se mi akvizice GS, jenže český AD je i po slevě 10% nějakých cca 12 tis., nad cenou z chrono24 za nové (cca 20% ceny). To už myslím za taštičku a potenciálně snazší řešení reklamace, na což ani nemusí dojít, nestojí.

Beru, že jelikož jsou od "profesionálního obchodníka" a ve full setu, tak je to asi relativně safe. GS se asi fíky ani nedělají a jelikož mají být funglovky, tak to čorka snad taky nebude.

Spíš mě zajímá, jestli jste někdo řešil vrácení v rámci toho Trusted Checkout v případě nějaké třeba ne úplně jednoznačné závady. Napadá mě, že třeba vteřinovka neskáče přesně na indexy - v zásadě vlastně hodinkám nic není, ale z estetiky to není moc fajn, kort u 9F strojku.

Máte nějaké zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U GS by ti vteřinovka měla skákat vždycky na indexy, záleží pak jen na hloubce cifru a úhlu- třeba u SBGN to klame a vypadá, že neskáče i když skáče. Určitě bych si být tebou dal bacha na to, jestli se jedná o ofiko prodejce. GS nově dělá online registraci hodinek, což může jen AD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad. záruka - různě, nějaký 5 let, jiní asi rok.

Jinak AD to imho skoro jistě není, všechno jsou to prodejci s prodanými tisíci hodinek, ale podle mě standard chrono24 šedivka.

Ta online registrace je, že AD při prodeji zaregistruje, komu se prodali a kdy? Tzn. pohlídat si, aby šedivák zařídil, aby AD, od kterého to bere, tohle udělal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...