Přejít na obsah

Ošetření kůže


Doporučené příspěvky

Od Gandalfa jsem dostal z války opasek stav jako nikdy nenošený ale ztvrdlý a tak jsem zkusil experimentovat namazal jsem ho vazelínou na ruce bez barviv a konzervantu.Promazal a nanes jsem vrstvu za cca 2 dny se vše vpilo opakoval jsem to.Ted stav vláčný ohebný jako nová kůže.Popřípadě můžu vazelinu nafotit když bude zájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od Gandalfa jsem dostal z války opasek stav jako nikdy nenošený ale ztvrdlý a tak jsem zkusil experimentovat namazal jsem ho vazelínou na ruce bez barviv a konzervantu.Promazal a nanes jsem vrstvu za cca 2 dny se vše vpilo opakoval jsem to.Ted stav vláčný ohebný jako nová kůže.Popřípadě můžu vazelinu nafotit když bude zájem.

 

 

Napiš členovi fora Simon,který šije nádherné a kvalitní nejenom řemeny,myslím,že on ti špatně neporadí.:smile_anim:

http://www.sima-prague.com/

Upraveno uživatelem Carllos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napiš členovi fora Simon,který šije nádherné a kvalitní nejenom řemeny,myslím,že on ti špatně neporadí.:smile_anim:

http://www.sima-prague.com/

 

Šije nádherné věcičky to budou asi cenové pecky. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Šije nádherné věcičky to budou asi cenové pecky. :-)

 

 

Rozhodně to nejsou cenové pecky, teda pokud si nepředstavuješ dát za ručně šitej, zakázkovej řemen 200Kč. To by pak byla pecka...

Ceny začínají někde na litru a za sebe můžu jen doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá ta bude na pěkně dlouho a řemínků k hodinkám mraky.Se dá sehnat v ČR ????

 

Rozhodně to nejsou cenové pecky, teda pokud si nepředstavuješ dát za ručně šitej, zakázkovej řemen 200Kč. To by pak byla pecka...

Ceny začínají někde na litru a za sebe můžu jen doporučit.

 

Tak to neni zas hrozný.Kvalitka dobrá říkáš ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se poptal u zdroje a výsledek: " všechno je to na ho.vno, nos to dokud to nesmrdí jak rasův pytel a pak s tím švihni a kup nový" konec citátu.

Je to od pána co šije a opravuje kožené věcičky. Kůže nejde prý v domácím prostředí vyčistit, opravit a pod. ( Nepočítá do toho lehké potření vazelínou nebo podobným balzámem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...