Přejít na obsah

FORTISKY pro ženu


ava

Doporučené příspěvky

Potřebuju poradit výběrem fortisek pro manželku k narozeninám. Je zvyklá nosit velké hodinky a dokonce jí i sluší. Chtěl bych jí koupit fortisky a rozmýšlím mezi B-42 Marinemaster DAY/DATE bíle 647.11.42, nebo B42 BLACK BLACK limited edition 647.28.81. Děkuji za vaše názory.

post-14379-070997600 1296722487.jpg

post-14379-024404800 1296722514.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuju poradit výběrem fortisek pro manželku k narozeninám. Je zvyklá nosit velké hodinky a dokonce jí i sluší. Chtěl bych jí koupit fortisky a rozmýšlím mezi B-42 Marinemaster DAY/DATE bíle 647.11.42, nebo B42 BLACK BLACK limited edition 647.28.81. Děkuji za vaše názory.

 

Neznám tvou manželku, ale upozorňuji, že Fortisky na kaučuku jsou velké (dlouhé) i mně a to si (i přes neznalost tvé manželky) troufám říct, že jsem určitě o dost macatější.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neznám tvou manželku, ale upozorňuji, že Fortisky na kaučuku jsou velké (dlouhé) i mně a to si (i přes neznalost tvé manželky) troufám říct, že jsem určitě o dost macatější.

 

 

My to berem jinak. Ženské mají rády, jak jim ty hodinky lítaj a na nějaké proporce (těch hodinek) nehledí.

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hlasuji pro černé,pro mně je na těch bílých moc výrazný ciferník (hodně detailů).Taky mám jedny velké hodinky (43mm), některým ženským prostě sluší.. A černá je velmi univerzální, navíc jestli už bílé má...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase bílé pěkně svítí, tady na těch černých je zase modrá lumi. No musím to do půlky unora vymyslet. Asi to vidím na černé....:wallbash:

 

Kdybych se měla rozhodnout a byl by to dárek pro mne, tak ti můžu říct, že se mi víc líbí ty bílé :smile_anim:

Kéž bych od někoho dostala taky fortisky :rolleyes:

Upraveno uživatelem matylda2011
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych se měla rozhodnout a byl by to dárek pro mne, tak ti můžu říct, že se mi víc líbí ty bílé :smile_anim:

Kéž bych od někoho dostala taky fortisky :rolleyes:

 

možná by to chtělo se trošku zde prezentovat+ nějaké fotečky a on se třeba někdo najde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže myslíte ty bílé? Ještě je porovnám s těma černejma naživo vedle sebe. Díky za názor ženy. Kdyby neměla ty druhé bíle od tisota, tak mám 100% jasno, takhle v tom tápu. Doufám, že nebudou vadit dvoje podobné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže myslíte ty bílé? Ještě je porovnám s těma černejma naživo vedle sebe. Díky za názor ženy. Kdyby neměla ty druhé bíle od tisota, tak mám 100% jasno, takhle v tom tápu. Doufám, že nebudou vadit dvoje podobné.

 

nemáš zač, za mě rozhodně bílé - vypadají o hodně lépe :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...