Přejít na obsah

600 let orloje - soutěž


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

1. Jiříkova a Brožíkova síň, radní síň

2. Karel Liebscher

3. Jiřího z Poděbrad

4. z r. 1410

 

 

1. Brožíkova síň,Jiříkova síň a radní síň

2. Václav Brožík

3. Jiřího z Poděbrad

4. z r. 1410

 

Ale to tu už je

 

 

Speciálně pro matylda2011:

 

Jestli jsi to ještě nepochopila, uznává se jen jedna odpověď a samozřejmě ta první.

 

Kamile ty lístky klukům přeju a já bych ho stejně někomu tady věnovala, ale to tvé "Speciálně pro matylda2011" se mě docela dotklo, protože speciálně JiriR se také opravoval, tak teda nevím pro koho všechno to speciálně bylo.

 

čau

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 118
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Takže první 3 volné vstupenky získali:

StanoBare, JiříR a sect.

 

Dik Kamil, potesil si. O prevzati vstupenky asi dohodneme cez SZ? Planujem si cestu, ale az neskor v polovici februara, kym opadne prva vlna navstevnikov.

 

Vlastne ako to vyzera? Je natresk, alebo pohodicka, ze sa nosmi netlacime pred vytrinkami?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se jmenují tři nejznámější sály Staroměstské radnice?

Kdo maloval obraz na fotce z prvního sálu?

Koho je busta na obrázku z druhé síně?

Z jakého období je plastika Krista z třetího sálu?

 

No pokud vím a našel jsem, tak sály jsou tam Vladislavský, Španělský, Jiříkův a Brožíkův, obraz maloval Brožík, busta je Jiřík z Poděbrad, socha trpícího Krista je zřejmá gotika (dle videa rok 1410).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Kamile ty lístky klukům přeju a já bych ho stejně někomu tady věnovala, ale to tvé "Speciálně pro matylda2011" se mě docela dotklo, protože speciálně JiriR se také opravoval, tak teda nevím pro koho všechno to speciálně bylo.

 

Promiň, toho jsem si v tom fofru nestačil všimnout (všiml jsem si jen těch tvých čtyř odpovědí :))

 

Takže oprava, vítězi jsou:

StanoBare, sect a Apep.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A příště taky po první odpovědí řekneš kdo co je pravda? Abych si počkal se správným pokusem na kopírování... :notworthy:

 

Jirko o ten lístek mi vůbec nešlo a jestli se tě dotklo, že ti to neuznali, tak mě to upřímně mrzí, ale kdybys byl chlap s velkým "CH", tak se přiznáš sám

Tím končím tady tyhle dohady......

 

Můžeš příští lístek vyhrát, nebonznu tě a soutěžit odmítám :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak jsem si nevšiml, že je někde na začátku napsáno, že platí první pokus. Kdyby to člověšk věděl, nedělal by blbosti jako ty. To ví, že mě mrzí, že jsem o něj přišel, ale chápu to. Jen se ptám, jeslti taky příště prozradí správnou odpověď po první správné, tím pádem se nebudu muset s něčím hledat, jako jsem to dělal a jen to zkopíruji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Jen se ptám, jeslti taky příště prozradí správnou odpověď po první správné....

Bylo to po druhé správné a ještě jsem to zmínil:

StanoBare a JiříR zatím správně, pro třetího výherce už to bude hračka.

Nebudu psát podrobná pravidla pro pár otázek, je to na mém vlastním uvážení. A jestli se ti to nelíbí, nemusíš se zúčastňovat. Nikdo tě nenutí, je to jen dobrá vůle pořadatelů, Chronomagu a moje. Já se tady vymýšlím s otázkami, aby byla zábava a pár volňásků a ještě dostanu vynadáno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Dik Kamil, potesil si. O prevzati vstupenky asi dohodneme cez SZ? Planujem si cestu, ale az neskor v polovici februara, kym opadne prva vlna navstevnikov.

Vlastne ako to vyzera? Je natresk, alebo pohodicka, ze sa nosmi netlacime pred vytrinkami?

 

Já si budu do prvního příspěvku vlákna zapisovat všechny výherce a až to bude aktuální, ozvěte se mi, jak vám předám vstupenky.

 

Jak to vypadá, nevím, byl jsem jen na zahájení. Normální provoz zjistím během týdne a dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Kamil

Těšíte se, žhavíte mozky a Google? :D

 

Napíšu první písmena obecně známého modelu některé ze světových firem a budu po vás chtít dešifrovat onen název a zároveň napsat výrobce.

Příklad:

CD?

Odpověď:

Cosmograph Daytona - Rolex

Názvy nemusí být v té rychlosti úplně přesně, jde mi o to, abych věděl, o co se jedná. Takže beru i Cosmograf Daytona nebo jiné zkomoleniny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těšíte se, žhavíte mozky a Google? :D

 

Napíšu první písmena obecně známého modelu některé ze světových firem a budu po vás chtít dešifrovat onen název a zároveň napsat výrobce.

Příklad:

CD?

Odpověď:

Cosmograph Daytona - Rolex

Názvy nemusí být v té rychlosti úplně přesně, jde mi o to, abych věděl, o co se jedná. Takže beru i Cosmograf Daytona nebo jiné zkomoleniny.

 

PSIIP = Prim Sport 2 Parexo :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...