Přejít na obsah

Seiko MARINEMASTER


rafficek

Doporučené příspěvky

MM jsou nejlepší potápky za dané peníze. Měl jsem asi všechny modely POček, od starých, nových, pár dní Suby, nic z toho na mě neudělalo takový dojem, jako MM. To pouzdro je jednoduše nejlepší ze všeho, co jsem měl na ruce.

 

Pouzdro - monokok, už jen tím jsou originální, podívej se na ty křivky pouzdra - žádné ostré hrany - alá Rlx.

 

Stroj - co k tomu říci - nedekorovaná verze GS strojku! Přesnost, když je nenosím pár dní a zastaví se a pak je dám na ruku - první dna dny chodí cca 2s do plusu, po dvou dnech se srovnají během dne a večer  při odložení tak, že za týden jsem na odchylce cca 10s!

 

Rezerva papírová je okolo 50 hodin, v reálu je cca 60.

 

Lumi - Seiko, nevím o ničem, co by svítilo líp!

 

Luneta - samostatná kapitola - chod lunety je neskutečný, popsal bych ho slovy - švýcarský sejf

 

Korunka - šroubovací - klasika, dobře se s ní manipuluje - nemá žádný ná**** - snad jediná výtka, ale to je drobnost a malá piha na kráse, která jim přidává :)

 

Tah pohodlný - mikroregulace na sponě

 

Několik let jsem tady na fóru za něčím hnal, prošlo mi rukama asi 100 kusů hodinek, ale v potápkách, mám jasného vítěze a tím je MM!

 

1.místo MM

2.místo DSSD - (ty jsou supr, vadí mi na nich akorát tah, který je sice extra pohodlný, ale vzhledem k pouzdru, je úzký)

3.místo PO

4.místo Suby

 

Je to samozřejmě subjektivní, ale je třeba si uvědomit, že MM stojí 40k, PO 100 , Suby 190, DSSD 250

 

 

Jinak - za 250k, co stojí DSSD, můžeš mít MM, GS k obleku a ještě zbude na Moony :)

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokukuji po Marine Master, ale chtěl bych je nejdřív vyzkoušet. Je to můj horký favorit po přečtení všeho tady na fóru i když to přesahuje můj finanční limit, Zřejmě do nich půjdu. Ještě mám jednoho favorita Crepas Cayman, tak nějaké reakce sem.

 

S Marinemastery neuděláš chybu.

Přihodím jeden lumi shot a jednu západosluncovou. Asi už tu někde podobné jsou, ale opakování je matka moudrosti, že.

 

Edit: přidána ještě jedna fotka.

post-15604-0-55978000-1384030087_thumb.jpg

post-15604-0-25058200-1384030434_thumb.jpg

Upraveno uživatelem lukin_ova
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me uz jste dostali... uz skoro mesic sjizdim wus, zatim se tam vyskytly dvoje, ale zatim vse mimo Eu.. nevite, kde nejlepe v Eu? (Jete, na nove neni budget).. na ebaye a aukce moc nejsem, nemuzete prosim nekdo pomoci s uhrforem? To by mohla byt asi nejblizsi varianta.. diky..<br /><br />Sent from my Nexus 4 using Tapatalk<br /><br />

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano jsou to krasne hodinky. Citlivym jedincum muzou pripadat tezke a vysoke, normalnimu cloveku jez standartne nosi potapecske hodinky nic takoveho neprijde. Je to prijemny kus zeleza. Ruku mam opravdu hodne hubenou- obvod zapesti 15- 15,5 cm a nosim je bez problemu. Z velikosti tedy nemej zadni strach :-) Hodinky muzu jen doporucit.  

post-125-0-83623000-1384124861_thumb.jpg

post-125-0-63548500-1384124875_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Damaska "nafurt" už jsou ve světě.. Nějak mě ten bacil přemohl. Jedním z důvodů právě byl hlad po potápkách.

Já už prodal i velké "B". 

To Petr- neber to osobně. :cheers:  jen se tu MMka množí jak houby po dešti. Tak snad je to tak dobře.

Šetřit rychleji je sice dobrá rada, ale ty krky doma chtěj aspoň občas něco jíst!

A když už se zadaří, tak mi pánové z ČNB shodí korunu... :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...