Přejít na obsah

Seiko MARINEMASTER


rafficek

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

 tu ich mas, jedna z predvcera,ked som sa pozastavoval nad tym ze vlastne iba hrabem a zabudam pustatnieco musi von.seika to nebudu

Ten chronobundus je sviňa. Ani nie mesiac a seika su z kola von u mňa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

To je jak kupovat manzelke nove parochne (paruky) a tesit sa z toho jaky som kanec a jak som s tym vydrbal.. :)

 

MM300 600 1000 nic nechyba. Najlepsie hodinky od Seika za normalne peniaze.

Výmena manželky by ma vyšla kua draho, takže prefarbenie vlasov, nový účes a nové nehty jej rád zaplatím :-D

Nechávam si už len jedny hodinky, takže nič iné ako výmena remeňov mi neostáva. A spokojnosť.

Skoro každý tu píše, že by chcel "definitívne hodinky". U mňa to vyhrali MM300. Lepšie si zatiaľ dovoliť nemôžem a vlastne už ani nechcem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výmena manželky by ma vyšla kua draho, takže prefarbenie vlasov, nový účes a nové nehty jej rád zaplatím :-D

Nechávam si už len jedny hodinky, takže nič iné ako výmena remeňov mi neostáva. A spokojnosť.

Skoro každý tu píše, že by chcel "definitívne hodinky". U mňa to vyhrali MM300. Lepšie si zatiaľ dovoliť nemôžem a vlastne už ani nechcem.

"TIETO SU DEFINITIVNE" je v rebricku najusmevnejsich muzskych lzi v top 5. Skoruju este "IDEME S CHALANMI LEN NA JEDNO", potom "VOBEC SI NEPRIBRALA, NEVIEM AKO SI NA TO PRISLA", dalej "VOBEC MI NEVADIA TVOJE KAMARATKY". a v neposlednom rade "SAMOZREJME ZE POCUVAM CO MI ROZPRAVAS, SNAD BY SOM TU NESPAL S OTVORENYMI OCAMI PREBOHA".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"TIETO SU DEFINITIVNE" je v rebricku najusmevnejsich muzskych lzi v top 5. Skoruju este "IDEME S CHALANMI LEN NA JEDNO", potom "VOBEC SI NEPRIBRALA, NEVIEM AKO SI NA TO PRISLA", dalej "VOBEC MI NEVADIA TVOJE KAMARATKY". a v neposlednom rade "SAMOZREJME ZE POCUVAM CO MI ROZPRAVAS, SNAD BY SOM TU NESPAL S OTVORENYMI OCAMI PREBOHA".

Ako myslíš. Čas ukáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem. Zrel som 2,5roka:-).

Oveľa jednoduchšie, lacnejšie a myslím, že aj efektnejšie je meniť remene ako hodinky.

Ono ked aj clovek postupne dozrie na take hodinky, otazka je kde na ne vziat kapital, aby nezruinoval rodinny rozpocet.. Takze dlzka "dozrievania" je zavisla aj od financnych moznosti..

 

 

Odoslané z môjho iPhone 7 Plus cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...