Přejít na obsah

Seiko MARINEMASTER


rafficek

Doporučené příspěvky

Mam ich len tri tyzdne, takze este v zabehu.. Za tych 21 dni idu +107s co je cca. +5s/d. Prvy tyzden to pomaly klesalo z +10 na tych +5 a odvtedy viacmenej stabilne. Jedine cez vikend menej, konkretne do +3 vzhladom k tomu, ze ich mam menej na ruke ako cez tyzden. Ale ako som spominal, denny priemer je +5. Odkladam ich na 9-ku. Zatial som neskusal, ci sa odchylka zmeni v inych polohach.

Upraveno uživatelem junior300
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, junior300 napsal:

Mam ich len tri tyzdne, takze este v zabehu.. Za tych 21 dni idu +107s co je cca. +5s/d. Prvy tyzden to pomaly klesalo z +10 na tych +5 a odvtedy viacmenej stabilne. Jedine cez vikend menej, konkretne do +3 vzhladom k tomu, ze ich mam menej na ruke ako cez tyzden. Ale ako som spominal, denny priemer je +5. Odkladam ich na 9-ku. Zatial som neskusal, ci sa odchylka zmeni v inych polohach.

Tak to mame stejne. Ja jsem po pul roce na prumerne +5 s pri odkladani korunkou vzhuru. Ted od posledniho serizovani (1.7.) mam nejakych +4,93 s. Jsem spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz na zkušené Seikotunisty, máte prověřený tip na "lepší" sklíčko s ar které nebude víc vypouklé ? Na mém jsou škrábance,  jeden jako prase (snažil jsem se fotit). A popravdě i ty odrazy občas zazlobí mé staré čočkinové oči. Děkuji za případné doporučení či radu. 🙂  

20200803_084826.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, AndyAaron napsal:

Tak za me hodinky super a Heffrona beru jako dobrej stolni rum na takove to domaci pochlastavani :)

Asi tak nějak. Já jsem abstinent, nicméně rumy kupuji pro zetě a ženu a má zkušenost je taková, že když jsem Heffron přelil do flašky od Bumby, většina fajnovek poznala úplný hovno a jen si mlaskala, že to je jiná, že to se hned pozná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...