Přejít na obsah

Seiko MARINEMASTER


rafficek

Doporučené příspěvky

Před hodinou, DavidLC napsal:

Tak tak, ale jsem na tom stejně, ruka chcípák 😞 

Kdyz unosis tunaky SBBN015, tak tohle by ti bylo fakt velky? Jsou vysoky, to jo, ale ty baterky snad na ruce vypadaj vetsi, jak MM300, nebo ne? 

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, pebe napsal:

tyhle modrý jsou prostě nádherný 👍

 

před 3 hodinami, villain83 napsal:

Jo. Pro me jsou tohle designove jedny z nejhezcich hodinek vubec. 

 

před 2 hodinami, ondrejm napsal:

Se nedivím, že radost trvá. Mít na ně ruku.. užívej a házej další fotky :)

 

před 1 hodinou, DavidLC napsal:

Tak tak, ale jsem na tom stejně, ruka chcípák 😞 

 

Diky chlapi. Tak este jednu, presvedcili ste ma.. :) 

 

IMG_6294.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, villain83 napsal:

Kdyz unosis tunaky SBBN015, tak tohle by ti bylo fakt velky? Jsou vysoky, to jo, ale ty baterky snad na ruce vypadaj vetsi, jak MM300, nebo ne? 

Já vím že to vypadá nelogicky, ale takhle to mám odzkoušený. Nosím hodinky "navolno" a delší pouzdra (lug lug) se mi pak jakože vyklají, mají tendenci se točit, přetáčet, protože na úzký ruce nesedí. Takhle to mám i MM200, Omegy, atd. Výška mi nevadí, chvíli jsem byl nemocný po MM600 i ty bych unosil, tam ale nepoberu gmt ručku, jsem magor, vím.... Dotáhnot je pevněji (popřípadě guma) asi by to šlo, ale to nevydržím, vyzkoušeno..... Nosím je takhle cca 35 let, tak to tak i doklepu 🙂 U Tuňáků to je právě pro mne nejluxusnější poměr uchycení tahu do pouzdra. Nejpohodlnější nošení, lepší i než Suma, želvy, možná nějaký 5ky, nebo SKX. Ale když chci kus hodinek (komplexy 🙂 ) tak Tuňáky jsou nejvíc. Popravdě koupit je nové (ne tak dojebané, jako je mám) měl bych asi klid "nafurt". Uvažuji o těch nových co jsou teď v nabídce https://www.hodinky-koscom.cz/seiko-prospex-sea-ninja-tuna-s23629j1-k0047329 

A u těch je zase guma, neorigo tah jsem neviděl naživo... Sbbn 035 nezkousnu kvůli ručkám...Tak zůstane u hledání 🙂

Jsem se  nějak rozkecal, sry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový pěkný hodinky a k nim rum z Lídlu

toto je sedmicka hefffonu a v Lidli boli pollitrovky.. to ze je akcia v lidli na heffron, tak to ho tak z lahka dehonestuje..? mne osobne chuti..
55d1f95c25aab63b4c810ec5a1a9a0ea.plist


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam takovy tip na super upgrade

to ze mm300 na jubilee tahu ze strapcode jsou jiny level asi vite/vime, to ze rubber crafter blue je pecka vite/vime asi taky,  ale to ze rubber je 100 kompatibilni se sponou z jubillee jsem nevedel, zkusil a je to parada.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 8. 2020 v 13:23, farbakp napsal:


toto je sedmicka hefffonu a v Lidli boli pollitrovky.. to ze je akcia v lidli na heffron, tak to ho tak z lahka dehonestuje..? mne osobne chuti..emoji6.png
55d1f95c25aab63b4c810ec5a1a9a0ea.plist


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro

Ale ne, jen jsem ho viděl v Lídlu a tak jsem zlehka zavtipkoval.

Rumům nerozumím, jsem pravověrný pijan slivovice (kdybych si šel koupit rum, musel bych ze zeptat zdennyho, ten má zásobičku) 🙂

Joe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...