Přejít na obsah

Seiko MARINEMASTER


rafficek

Doporučené příspěvky

Mne ten remen tiez praskol, pisal som to tu aj fotodokumentoval. Akurat som mal hodinky na ruke doma, pri vareni. A zrazu som si uvedomil, ze ich nemam 🙂 Ale dopadlo to dobre. Horsia je predstava, ze sa to udeje 200m od brehu v 5m hlbke. Mam novy, ale semienko nedovery je zasiate a do mora MM300 na tomto silikone nevezmem. Max. tak do virivky.

Lenze ja som nejaky iny...mne praskla aj ocelova spona, co som tiez zdokumentoval. To sa stalo dokonca priamo v mori. Akurat hodinky na ruke zostali, kedze spona praskla v tej "spravnej" casti. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, xbraj19 napsal:

je to od kluka z němec
https://diaboliqstraps.jimdofree.com/

Toho jsem našel náhodou na instagramu, na fotkách vypadají jeho canvasy fakt pěkně, jsou kvalitní i na živo? Většina masové produkce je taková sterilní, někteří to naopak přehánějí a vypadá to jak rozdrbaný džíny…tohle je tak akorát. 
 

Ještě k těm gumám - Crafter je na cestě, máte někdo zkušenost i s novějšíma Seiko silikonama, nebo naopak s kaučukem jako Hirsch Accent? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Tak po siedmich rokoch striedmeho nosenia “na suchu” mi rupla originálna guma DE39AZ. Našťastie v hodinkovnici Asi pôjdem do R028011J0.

9d01cdfc42f517d87e6eb7adf2280cdc.jpg
Ty svoje uz na tu gumu nikdy nedam. Zajimave ze to vsem rupe nekde doma vklidu:D

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím se do klubu. Už druhá DAL1BP za půl roku. Naprosto bez varování, prasklin nebo tak něco.

Ráno jsem chtěl dát hodinky (krátce po výměně skla) na ruku a jen tak tak jsem je zachytil.

Som z toho volaký zmetěný.

 

dogfox_error.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...