Přejít na obsah

Seiko MARINEMASTER


rafficek

Doporučené příspěvky

před 21 minutami, skalis napsal:

Seiko gumy (nevim, jak silikon) fest praskaji. Mne na SKX007 jich prdlo uz nekolik. Tak je mam na nato strapu a je klid. Ale libi se mi silikon, co je pro Turtle, tak premyslim o nem.

Ten bude prijemnej, az na to, ze bude strasne chytat bordel. Kdysi jsem nejakej takovej mel (origo Seiko) a byl to fakt lapac prachu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mini želvy chytal prach a dost s emu ojely hrany, byly takové oleštěné a nevypadalo to vábně. Ale zase ty vlnky pěkně pružily a nemuselo se běhěm dne řešit natékání/splasknutí ruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

@kamilb nie len z vlastnej skusenosti viem a dnes sa mi to opat potvrdilo, ze nie kazdy sleduje vsetky vlakna, v ktorych sa dana fotka objavi. Ale beriem, ze starych bardov, ktori maju prehlad o kazdom pohybe na fore, to asi otravuje. Slubujem, ze to nebudem do buducna napriec vlaknami kumulovat. 🍻

Na druhej strane niekedy som rad, ze sa ako tak podari aspon jedna fotka, tak to clovek v “umeleckom” zachvate lifruje kade tade. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, junior300 napsal:

@kamilb nie len z vlastnej skusenosti viem a dnes sa mi to opat potvrdilo, ze nie kazdy sleduje vsetky vlakna, v ktorych sa dana fotka objavi. Ale beriem, ze starych bardov, ktori maju prehlad o kazdom pohybe na fore, to asi otravuje. Slubujem, ze to nebudem do buducna napriec vlaknami kumulovat. 🍻

Na druhej strane niekedy som rad, ze sa ako tak podari aspon jedna fotka, tak to clovek v “umeleckom” zachvate lifruje kade tade. 

Až zas krutopřísně to nesmíš brát. Děláš pěkné fotky, dobrých hodinek. Škoda každé nové, která není.

Spíš tak sem to myslel.  ;)

:cheers:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...