Přejít na obsah

Seiko MARINEMASTER


rafficek

Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, sodekcz napsal:

@rolas nic, v pohodě. Mohlo tam být víc hodinek a míň kafe :) Tyhle filtry, presy atd... typy kafe mají problém, že na obrázku vypadají jako rozpuštěná "nesca" a mnozí očekávají spíš espresso s nějakou pěknou cremou. Chtěl jsem říct čest ruční přípravě jakékoliv slušné kávy.

Lepší? :D

IMG-20220303-161550.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi já to beru jako srandu :), nicméně co se týče těch MM200, tak to byla taková forma útěchy, než budou MM300.

I když to jsou parádní hodinky, tak bohužel půjdou z kola ven, jakmile zas zjistím, že nutně potřebuji nějaké další hodinky do sbírky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Maly dotaz:

K MM300 som kupil crafter rovno aj so sponou. Taka ta klasicka double button V clasp. Po nadseni, ktore trvalo asi tak jeden den a skoncilo doslova zodratym zapästim, som ju vymenil za staru, original Seiko z oceloveho tahu. Ale aj tu mi  pride, ze na strane tej poistovacej zaklapky, akoby spona mierne presahovala hrubku gumy presne v mieste, kde je vsadena spona. Teda len na okrajoch a stale mam pocit, ze to "drie" do zapästia z tej vnutornej strany.

Dajte nejake tipy na diver spony, ktore su kompatibilne s crafterom pre MM300, teda 18mm. 
@farkyostrava tu kedysi davno postoval nejaky typ. Hlavne mi ide o realnu skusenost z nosenia, nech nevydrbem sto dolarov za nieco, co potom zapadne prachom v sufliku.

 

IMG_0524_Fotor.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...