Jump to content

Seiko MARINEMASTER

Recommended Posts

• Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

takze, dovody:   i) safirove sklo je odolnejsie proti poskriabaniu ale menej odolne proti prasknutiu ako hardlex ii) hodinky su prezentovane ako Seiko Divers ultimate tool watch - nedekorovany high

Může mi někdo vysvětlit, co je na nich tak pěkného? Podle mě jsou všechny potápky od Seiko na jedno brdo. Tím nechci tvrdit, že jsou jako špatné, to ne. Ale za ty prachy? Na Seiko se mi líbí to, že dě

sem se mrknul na seiyastránky a zase nebudu spát   já i hodinář říkám - jsou f tom špony a každej werk jde jinak -------- a prej né   a co říká Seiya?:   # Movement:7S26 Automatic # MOVEMENT MALAYS

• 2 weeks later...

Trochu to tu osvezim par fotkama z prijemneho vyletu na Pevnost Dobrosov

srub Zeleny

73f0e22e9a012ec68e28c1c5b5ebef6d.jpg

300kg ?strepina?

062899e9c107a3df94fac462846b4e0e.jpg

Podzemi pevnosti

9b0c127d0be9f5d28f18813b6004c14c.jpg

152e8f31eb0af121cdaa46fa66738101.jpg

Schody z podzemi pevnosti (40m hluboko)

54b8ae1ea39af029fb124be6309830d7.jpg

Vyhled ze srubu Mustek smerem na Jerab

3b587bbc9d86b28976f1009818f44dff.jpgaae45050509badb5fea8d87ae677e402.jpg

Rozstrilena cast srubu Mustek, Wehrmacht zde testovala protibetonove strely Roechling, sili do nej 8 dni, Mustek odolal

240a38ced48d803ff5678ae394f8de86.jpg900f41cb3cf22c2a0bc9b850769a8b56.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Vsak byli Nemci stastni za Mnichovskou dohodu. Kdyby s nama tenkrat Neville nevyj..al, tak by dejiny vypadaly jinak. Frantici se na to vykaslali z duvodu, ze vlastne s nami zustali sami. Coz je oslabovalo.

A abych nebyl uplne OT, tak prave na ty tvoje Ememka mam zalusk. Pekne. ;)

• 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Potřeboval bych doporučit nějaký dobrý "servis" pro moje MM300. Když jsem to řešil přes chronoshop, tak to šlo do německa a pak by to přeposílali do Japonska a chtěli za to 20k Kč, což je uhozený, když jsem je za to pomalu kupoval.. :)

Je zde nějaký hodinář co by je pročistil a seřídil. Šlapou pořád stejně, tak by tam neměla být závada, jen už dělají cca 20s/24h, což mi přijde dost....

Díky za tipy

Jde o to, co ti vadi. Pokud resis vlasecnice viditelny pod urcitym uhlem, tak ano, je to nachylny. Pokud ti vadi az rejpanec na kov, tak ne, je v pohode. Ty moje uz neco zazily a luneta dojebana neni....ale pocitam, ze se tu ozve spousta tech, co je maj v nedeli do kostela a souhlasit se mnou nebude

Ta luneta je supr, sice to škrábneš, ale nic pod tim neprosvítá - prostě bezbarvá čárka. Na hliníkový barevný lunetě je to mnohem horší, todle je pohoda.. a k těm hodinkám to nějak patří.

Ta luneta je supr, sice to škrábneš, ale nic pod tim neprosvítá - prostě bezbarvá čárka. Na hliníkový barevný lunetě je to mnohem horší, todle je pohoda.. a k těm hodinkám to nějak patří.

Poskrabal, prosvita.