Jump to content

Seiko MARINEMASTER

rafficek
 Share

Recommended Posts

Mam ich len tri tyzdne, takze este v zabehu.. Za tych 21 dni idu +107s co je cca. +5s/d. Prvy tyzden to pomaly klesalo z +10 na tych +5 a odvtedy viacmenej stabilne. Jedine cez vikend menej, konkretne do +3 vzhladom k tomu, ze ich mam menej na ruke ako cez tyzden. Ale ako som spominal, denny priemer je +5. Odkladam ich na 9-ku. Zatial som neskusal, ci sa odchylka zmeni v inych polohach.

Edited by junior300

před 20 hodinami, junior300 napsal:

Mam ich len tri tyzdne, takze este v zabehu.. Za tych 21 dni idu +107s co je cca. +5s/d. Prvy tyzden to pomaly klesalo z +10 na tych +5 a odvtedy viacmenej stabilne. Jedine cez vikend menej, konkretne do +3 vzhladom k tomu, ze ich mam menej na ruke ako cez tyzden. Ale ako som spominal, denny priemer je +5. Odkladam ich na 9-ku. Zatial som neskusal, ci sa odchylka zmeni v inych polohach.

Tak to mame stejne. Ja jsem po pul roce na prumerne +5 s pri odkladani korunkou vzhuru. Ted od posledniho serizovani (1.7.) mam nejakych +4,93 s. Jsem spokojen.

Dotaz na zkušené Seikotunisty, máte prověřený tip na "lepší" sklíčko s ar které nebude víc vypouklé ? Na mém jsou škrábance,  jeden jako prase (snažil jsem se fotit). A popravdě i ty odrazy občas zazlobí mé staré čočkinové oči. Děkuji za případné doporučení či radu. 🙂  

20200803_084826.jpg

před 46 minutami, AndyAaron napsal:

Tak za me hodinky super a Heffrona beru jako dobrej stolni rum na takove to domaci pochlastavani :)

Asi tak nějak. Já jsem abstinent, nicméně rumy kupuji pro zetě a ženu a má zkušenost je taková, že když jsem Heffron přelil do flašky od Bumby, většina fajnovek poznala úplný hovno a jen si mlaskala, že to je jiná, že to se hned pozná...

Tak to můžu potvrdit, stačí barva a vůně a jen málokdo určí správně 🙂

Jinak proti Heffronu nic nemám, i když osobně mi víc jede Republika, z " lepších " pak raději Ophium, než třeba Zaccapu, ale dnes to vidím tak na pár dobře vychlazených ....

IMG_20200809_141552.jpg