Přejít na obsah

ETERNA KonTiki Diver (1000M)


M916

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

... a nezbytný list s upozorněním, že se jedná o hodinky s číselníkem obsahujícím prvky pro potápění, které však v žádném případě nemohou nahradit profesionální potápěčský nástroj :-D

Nedalo mi to a tenhle doklad s upozorněním jsem vám musel naskenovat... Prosím Vás, kdybyste se náhodou s těmito hodinkami někdy utopili, u Eterny si nestěžujte :oneeyed02:

 

post-2687-012495700 1297546531.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně si je někdo z fóra koupil, naprosto úžasný hodinky.

Díky za moc fajn počtení, dneska se mi bude hezky usínat :)

 

Ty vado, NiGu, to je poprvé, cos mi pochválil nějaké hodinky bez "ale"... To se mi bude taky hezky usínat :rolleyes:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jedno ALE tady je - proč mám, sakra, malou ruku :(

 

Neměl bych strach, měl jsem je na Východočeském srazu na ruce a já mám ruku fakt hoodně hubenou a v pohodě. Má to geniálně udělanej přechod pouzdra a kaučuku, takže nikde nic nepřečnívá.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi zvlastne (a pekne...)

 

trosku by som sa bal velkeho poctu mechanickych casti tela - vyklopne hodinky z puzdra/chladica/trampoliny :)

dalej... otocna luneta zo sklom? Iba mne vrta v hlave, ako je to konstrukcne prevedene?

 

otazne je, ci casom nevznikne vola medzi hodinkami a puzdrom a nebudu hrkat, snad nie.

 

Co sa tyka ineho tahu - bal by som sa zladenia farieb, titan ma iny odtien ako ocel... ale ten mesh je celkom univerzalny, cize asi dobra volba.

Ja som si povodne myslel, ze kaucukove tahy su prave najlepsie pre teple obdobia, je ale fakt, ze som nosil hodinky v lete na kaucuku velmi povolene...

 

Urcite gratulacia, pacia sa mi velmi, zvlastny osobity a napadity kusok... a ten kufrik k tomu, 100 bodov

 

ps: sklicko je domed? Zrejme mierne ano, kedze lupa efekt pri pohlade zo sikma. AR je na oboch stranach? Snad len na vnutornej dufam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trosku by som sa bal velkeho poctu mechanickych casti tela - vyklopne hodinky z puzdra/chladica/trampoliny :)

dalej... otocna luneta zo sklom? Iba mne vrta v hlave, ako je to konstrukcne prevedene?

otazne je, ci casom nevznikne vola medzi hodinkami a puzdrom a nebudu hrkat, snad nie.

Co sa tyka ineho tahu - bal by som sa zladenia farieb, titan ma iny odtien ako ocel... ale ten mesh je celkom univerzalny, cize asi dobra volba.

Ja som si povodne myslel, ze kaucukove tahy su prave najlepsie pre teple obdobia, je ale fakt, ze som nosil hodinky v lete na kaucuku velmi povolene...

Urcite gratulacia, pacia sa mi velmi, zvlastny osobity a napadity kusok... a ten kufrik k tomu, 100 bodov

ps: sklicko je domed? Zrejme mierne ano, kedze lupa efekt pri pohlade zo sikma. AR je na oboch stranach? Snad len na vnutornej dufam.

 

Samozřejmě mě taky vrtá v hlavě, jestli se to všechno časem neochodí, zvlášť, když si s tím člověk věčně hraje :-D Nezbývá jen doufat, že to vymysleli u Eterny pořádně a bytelně.

Barva broušeného nerezu je jiná, to je fakt. Navíc se tah musí zasunout do takového toho "šuplíku" místo kaučuku, což je trochu problém. Zatím zůstávají na gumě a v létě uvidíme, jestli nebudou těsné.

Sklíčko je mírně vypouklé (netuším, co je to "domed", ale doufám, že tím myslíš vypouklost) a AR bych tipoval na vnitřek. Taky doufám, že to tak snad je ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s AR to zrejme tak bude, podstatne lacnejsie hodinky to tak maju, cize na tom sa snad nesetrilo :)

 

S tahom radim velku opatrnost, na fotke vyzera kadeco dobre, ale v reale... ja som takto objednal tah BEAR pre Becka a nepasuje moc. A navyse problem s tym napasovanim do toho suplicku ako pises, ano, toto ma prve napadlo, ze ako to tam pojde.

 

Myslim ze materialy su velmi kvalitne cize by sa to nemalo ochodit a rozhrkat.

 

domed = vypukle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s AR to zrejme tak bude, podstatne lacnejsie hodinky to tak maju, cize na tom sa snad nesetrilo :)

 

To sice jo, ale třeba Rolex taky AR nepoužívá..teda jenom občas na kyklopech, pokud vim. Takže jen otázka ceny/výrobních nákladů to bejt nemusí..

A hodinky jsou to úžasný:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...