Přejít na obsah

Hodinky pro otce na 50ku do cca. 2000kč


Doporučené příspěvky

A ty Vostoky nejsou to nějaké hrozné šunty? Mají tam kupu pěkných hodinek do 2500kč, ale jak je to s kvalitou. Teda myslím s kvalitou do cca. 2500kč :-( Bohužel sourozence již nemám, takže se nemám s kým složit :-( Rozpočet 2500kč je opravu limit, no nedá se nic dělt. Vím, že 50 je jednou za život, ale....

 

Jinak našel jsem ty hodinky co má teď :-)

 

http://www.molnija.ru/Vostok-watches-Commander-of-the-Tank_243.html

 

Na té jeho ruce, ale vypadají jak nějaké hodinky pro děcka. A problém u těch Vostoků by byl, že se to dá koupit jen v zahraničí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nezlobte se, že ještě otravuji, ale trošku jsem přidal a našel jsem ještě tyto Seika http://www.hodinky.cz/seiko-chronograf-sndc09p1.html, na stránkách v zahraničí jsem našel, že mají průměr pouze 38mm. To je asi hodně málo pro chlapa, že? Já má ruku jak tintítko a přitom mám hodinky 40 - 41mm přesně to nevím a nepříjdou mi nějak zvlášť velké. Co s tím sakra.... Trochu jsem tu ten web pročetl a Seika se tu docela chválí, ale ta jejich velikost a většina v cenové kategorii má údaj o vodotěsnosti 30m, což není ani na umytí auta :-( Ty co jsem sem dal jsou super, ale prostě ta velikost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

 

asi jsem již vybral ty hodinky... Jen bych se ještě na něco zeptal.

 

Znáte někdo tento obchod? http://www.azwatch.c...er-2-black-dial

 

Pán tam měl pouze zelené, ale já se ptal, jestli má náhodou černé za tu cenu. Ihned je na webu vyměnil a poslal mi tento mail:

 

Vážený pane,

 

tento model hodinek Seiko (Flieger 2/Black Dial - SNZG 15 K1) jsem obdržel dnes. Není prozatím v aktuální nabídce. Nicméně pokud o něj máte zájem, není to problém. Cena je 3.200 Kč. Tedy stejná jako u modelu Green Dial.

Pokud si jej chcete objednat, prosím o adresu na kterou Vám hodinky mohu poslat.

 

Přeji krásný večer.

 

S úctou

 

Jiří Šafář

 

Doufám, že neudělám chybu, protože na vašem fóru jsem našel toto čeho se samozřejmě bojím :-( :

http://forum.chronom...er-2black-dial/

 

Co vy na to? Může být? Pokud by si chtěl otec dokoupit železný řemínek nebude to problém u seika?

 

Děkuji za reakce

 

Edit: máte prosím někdo fotku jak vypadají na ruce? Děkuji

Upraveno uživatelem Popenec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě jsou ty Seika v pohodě,jen bych se podíval na model SNZG13K1,ten je již na kovovém tahu.Dej si je vyhledat na ebay a vyber si.Za stejnou cenu je budeš mít i s tahem.Nebál bych se nějakého problému viz.tvá citace.Vždy můžeš narazit na špatný kus,ale je to vyjímka,než pravidlo.Třeba tady http://cgi.ebay.com/Seiko-5-Sports-Man-Auto-Watch-Express-SNZG13-SNZG13K1_W0QQitemZ260736490854QQcategoryZ31387QQcmdZViewItemQQ_trksidZp5197.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D5%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D7156256787850645572.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho bych se nebál. Seiko strojky jsou opravdu spolehlivé a tento případ byl asi "přilepený vlásek". Taky se mi to stalo a hodinář to odstranil za pár minut. A tyhle, co tu postnul vraby, jsou fakt moc pěkný. Dá se k nim dokoupit na výměnu kožený řemen a táta bude mít

parádní hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho bych se nebál. Seiko strojky jsou opravdu spolehlivé a tento případ byl asi "přilepený vlásek". Taky se mi to stalo a hodinář to odstranil za pár minut. A tyhle, co tu postnul vraby, jsou fakt moc pěkný. Dá se k nim dokoupit na výměnu kožený řemen a táta bude mít

parádní hodinky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě bych do nich šel, ale na ebay jsem nikdy nic nekupoval. Nevím jak to chodí, takže pokud otec bude chtít ocelový tah, tak si ho bohužel bude muset koupit, no :-( A jak je to s tím obchodem. Doporučil by ho někdo? Děkuji.

 

A omlouvám se, za tu citaci nahoře. To jsem byl zrovna připojený přes mobil a nějak mi to zablblo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty seika jsou krásný, nebál bych se Ebaye, pokud umíš aspon trochu AJ, tak to není problém. pokud by jsi potřeboval nějak poradit, klidne pošli sz. Taky jsem se to před půl rokem naučil kvuli hodinkám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

od včera mám ony hodinky Seiko. Jsou opravdu krásné. Nakonec jsem je koupil v tom AZwatch a musím říct, že pán je velmi ochotný. Odpověděl na všechno na co jsem se ho ptal. Jinak k hodinkám. Jinak zjistil jsem, že Seiko se vyrábí ve více zemích nejenom v Japonsku. Pán z AZwatch miřekl, že pokud mají hodinky označení J jsou vyrobeny v Japonsku, pokud mají K jsou z Korei nebo jiné země. Já se díval na různá čísla a našel jsem i číslo s písmenem J. Znamená to, že jsou přímo z Japonska?

Tady je to číslo:

ST.STEEL 7S36-03J0 A4 WP

 

Popenec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...