Přejít na obsah

Teraristicke okenko


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 861
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Krasny kousky. Nepridal bys druhy?
Edit: tu prvni strasilku jsem mel jako malej kluk (mozna trochu svetlejsi ale stavbou tela stejna, netusim jestli zcela totozny druh), byla dost dlouhoveka a pres svou pomalost to byl mistr uteku, jednou jsme ji nasli na zaclone, cca 3m od teraria :)

Upraveno uživatelem Trojan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, fotky jsou ale z archívu:

strašilka australská - Extatosoma tiaratum

kudlanka Creobroter gemmatus

strašilka Eurycanthla calcarata

kudlanka Gongylus gongylodes

lupenitka Phyllium - druh si už nevzpomenu

a poslední dvě je kudlanka Phyllocrania paradoxa - jediné, spolu s želvama, co mi zbylo dodnes.

 

Strašilky jsou obecně mistři útěku. Jakmile se ti rozmnoží, je toho plný barák :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po roku...

@Harwey měl jsem toho jednu dobu fakt spoustu. Když nebudu počítat filmovky a krabičky, protože to by bylo až k tisíci kouskům, tak jsem měl stabilních 25 adult samic. Někdy se podařil i kokon. Např. Monocentropus balfouri, které jsem choval skupinově, Brachypelma boehmei, Poecilotheria metallica, Brach. albopilosum atd. Už je to nějaký ten rok zpátky. Potom přišla rodina, barák a koníček šel trochu stranou. Ale jednou, až budou děti větší se k tomu zase vrátím. Měl jsem i hady, ryby, jesterky, gekony, agamy. Gekony jsem taky úspěšně rozmnozoval. Tady jsem v rychlíku našel nějaké moje fotky na disku.

Screenshot_20200529-223638_Chrome-01.jpeg

Screenshot_20200529-223627_Chrome-01.jpeg

Screenshot_20200529-223818_Chrome-01.jpeg

Screenshot_20200529-223746_Chrome-01.jpeg

Screenshot_20200529-223847_Chrome-01.jpeg

Screenshot_20200529-223835_Chrome-01.jpeg

Screenshot_20200529-223935_Chrome-01.jpeg

Screenshot_20200529-224129_Chrome-01.jpeg

Screenshot_20200529-224054_Chrome-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna premyslim o navratu k teraristice - jen jedno terarko - a hodne premyslim o Heloskach. Mam samozrejme nacteno, castecne se ale informace rozchazeji ohledne UVB. Muzes napsat svoji zkusenost? 
 

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@solidus Pokud myslis suspecty, tak z prirody je vypozorovane, ze az 96% sveho zivota stravi v ukrytech. Takze urcite neni nutnosti. Ja moje obcas dam na jare na zem do kleci, otevru dvere na balkon a necham je vyhrivat. Po 20 minutach se snazi z dostat pryc.

K Exasperatam bych UV doporucoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceny spis rostou. Mel jsem jeden podareny odchov a vloni 9 vajec, ktere polozila do vody a ja je nasel az vecer. Bohuzel ta samice letos posla, tak snad bude neco z te prvni. Mam dost samcu, potrebuji na dalsi sezonu nejake samice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@shewczaparadicka, tiez sa chcem k tomu este vratit. Dufam sa to podari aj tebe:) u mna sa zohrialo len par druhov, T.Blondii, L.Parahybana, to bola babicka, dozila sa 19 rokov. L. Polycuspulatus tiez podobne. Skusim pohladat niekde nejake zapatrosene fotky.co si spomeniem tak este A.Metallica a Versicolor nadhery, Auratum, Smithi, Boehmei, klasika:) asi budes poznat Steva G.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, solidus napsal:

Atherisky jsou bozi ... mel jsem je pred lety asi jako jeden z prvnich v CR. Import myslim z Konga, “obycejne” zelene. Mas fakt nadherny zvirata, super! At se Ti v chovu dal dari!!!

Diky. Ja prave import nechtel a pockal jsem, az se nekomu zadari. Taky jsem si pekne priplatil, ale jsou super, mam je uz podruhe.

Spis jsem chtel proti priplatku vymenit za samici. Ale casto nekdo prodava treba 1.2, nebo proste vice zvirat najednou, tak se muzeme domluvit, ze bych treba samici odkoupil nebo i nejak povymenovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...